Parfémy

Vyhledáváte smyslné a intenzivní vůně, které ve vás probouzí pocit výjimečnosti? Dopřejte si olejový parfém a vyberte si takový, který podtrhne vaši osobnost. Netradiční kombinace a oslnivé vůně vám umožní zazářit v práci, na večírku nebo třeba na rande.

Zajímavostí parfémových olejů je, že na každém nositeli voní malinko jinak v závislosti na přirozené vůni těla, teplotě vzduchu a ročním období. Každý je tedy nositelem skutečně osobní a jedinečné vůně.

6 výhod olejových parfémů:

  • Šetrnější: neobsahují alkohol, a tak nezpůsobují alergické reakce ani nedráždí citlivou kůži.
  • Déle trvající vůně: parfémy na olejové bázi se vypařují pomaleji než alkohol.
  • Intenzivnější vůně: olej je skvělým nosičem vůní, takže parfémy mají výraznou, smyslnou vůni.
  • Nejsou dráždivé ani vtíravé: užijte si vůni bez kýchání. Parfémy bez alkoholu nedráždí ani citlivý nos.
  • Stačí pár kapek: olejové parfémy obsahují až 60 % vonných esencí, tedy až 6× více než běžné parfémy.
  • Terapie do kabelky: některé vonné kombinace dokonale uklidňují. Přivoňte si jen tak pro dobrý pocit.

Odvážné orientální olejové parfémy

Speciální kategorii tvoří orientální a arabské parfémové oleje, které mají tisíciletou tradici. Pro výrobu se používají výrazné ingredience jako třeba ambra, vzácné dřevo oud, seno, mošusový olej, santalové dřevo, myrha nebo kadidlo. Díky netradičním vonným kompozicím jsou tyto parfémované oleje opravdu výjimečné a vynikají svou pikantností, hřejivostí, dřevitými tóny a výraznou květinovou vůní.

Jak na aplikaci olejového parfému:

Parfémovaný olej se na pokožku nanáší obvykle pomocí roll-onu stejně jako kuličkový deodorant. Díky tomu se parfém rychle vstřebá a nezanechá na oblečení skvrny. Olej aplikujte nejlépe na tzv. pulsní body jako je krk, zápěstí, podkolenní jamka nebo místo za uchem. V těchto místech je vyšší tepová frekvence, a právě teplo aktivuje parfém.