Přejít na hlavní obsah
Mugler Aura parfémovaná voda plnitelná pro ženy
Produkt je šetrný k životnímu prostředí.
Udržitelné
Praktická velikost vhodná na cesty.
Cestovní balení
Druh vůněaromatická, dřevitá
Udržitelnostopakovaně plnitelný obal

Nechte se vtáhnout do příběhu o hledání autentičnosti, kde jste hlavní hrdinkou vy, a vypravěčem je parfémovaná voda Mugler Aura. Celý děj se odehrává se v kulisách vašeho nejhlubšího nitra a zamilují si ho všechny ženy, které se odvážily následovat své instinkty.

  • smyslná květinově dřevitá vůně pro ženy, které milují život
  • ideální pro každodenní nošení
  • představena v roce 2017

Složení vůně
Úvodní tóny patří sladce svěžím akordům bergamotu doprovázené nepřehlédnutelným křupnutím pikantní rebarbory, která zanechává silný úvodní dojem. Poté se ve vonné kompozici propojují tóny pomerančového květu, zelené tóny a ylang ylang svázané do srdce této mocné vůně tygří liánou. Hloubka a hřejivost parfémované vody přichází v jejím základu tvořeném dřevitými tóny a vanilkou.

Příběh vůně
Je to instinkt, jeho intuitivní síla, kolem které postavila čtveřice parfémářů příběh této smyslné vůně. Je symbolickým vyjádřením živočišného a botanického království. Mugler Aura je výzvou pro ženy, aby také následovaly svůj instinkt.

Vůně Mugler Aura připomíná svým tvarem bijící srdce. Smaragdově zelená symbolizuje hloubku, magii, optimismus, život. Je to také barva štěstí – štěstí ukrytého v srdci.

MuglerAura parfémovaná voda plnitelná pro ženy

11×
30 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: THM04486