Mugler Auraparfémovaná voda pro ženy

16×
Mugler Aura parfémovaná voda pro ženy
Mugler Aura parfémovaná voda pro ženy
Doprava zdarma
3 040

Ušetříte 47%
90 ml
1 611

Kód: THM3380 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • Články
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Mugler Aura
Složení

Nechte se vtáhnout do příběhu o hledání autentičnosti, kde jste hlavní hrdinkou vy, a vypravěčem je parfémovaná voda Mugler Aura. Celý děj se odehrává se v kulisách vašeho nejhlubšího nitra a zamilují si ho všechny ženy, které se odvážily následovat své instinkty.

  • smyslná květinově dřevitá vůně pro ženy, které milují život
  • ideální pro každodenní nošení
  • představena v roce 2017

Složení vůně
Úvodní tóny patří sladce svěžím akordům bergamotu doprovázené nepřehlédnutelným křupnutím pikantní rebarbory, která zanechává silný úvodní dojem. Poté se ve vonné kompozici propojují tóny pomerančového květu, zelené tóny a ylang ylang svázané do srdce této mocné vůně tygří liánou. Hloubka a hřejivost parfémované vody přichází v jejím základu tvořeném dřevitými tóny a vanilkou.

Příběh vůně
Je to instinkt, jeho intuitivní síla, kolem které postavila čtveřice parfémářů příběh této smyslné vůně. Je symbolickým vyjádřením živočišného a botanického království. Mugler Aura je výzvou pro ženy, aby také následovaly svůj instinkt.

Vůně Mugler Aura připomíná svým tvarem bijící srdce. Smaragdově zelená symbolizuje hloubku, magii, optimismus, život. Je to také barva štěstí – štěstí ukrytého v srdci.

Složení

Hlava
list rebarbory, bergamot
Srdce
zelené tóny, ylang-ylang, pomerančový květ, tiger liana
Základ
dřevité tóny, santalové dřevo, ambrové dřevo, bourbon vanilka
Druh vůně
dřevitá, aromatická

Napsali jsme o Mugler Aura
Články

O značce Mugler

Thierry Mugler (*1948, Štrasburk ve Francii) otevřel stejnojmenný salón roku 1973 v hlavním městě módy – Paříži. V 70. letech se specializoval hlavně na francouzské ženy a chytré nápady jdoucí proti momentálním trendům. K vlastnímu parfému však poprvé přičichl až v roce 1992.

Sám Thierry Mugler vnímá sám sebe spíše jako dirigenta, který jen dodává konkrétní podobu tomu, co lze denně spatřit kolem sebe. Nutno dodat, že je „dirigentem“ poměrně úspěšným, a to jak v oblasti módy a módních doplňků, tak na poli parfémů se značkou Mugler. Zde se momentálně prosazuje s vůněmi Mugler Alien nebo nadčasovou a nestárnoucí řadou Mugler Angel. Jako kostymér se Thierry Mugler stará třeba o image R&B zpěvačky Beyoncé.

Recenze Mugler Aura