Mexx Black Man New Look voda po holení pro muže

1×
Mexx Black Man New Look voda po holení pro muže
Mexx Black Man New Look voda po holení pro muže
50 ml

Kód: MEX0218 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Mexx Black Man New Look
Složení

Voda po holení pro muže Mexx Black Man New Look je skvělý doplněk toaletní vody ze stejné řady. Zklidňuje podrážděnou pleť po holení a redukuje začervenání. Je osvěžující a plná dřevité a nadčasové vůně, která je jako stvořená pro všechny přitažlivé muže plné energie. Je ohnivá a vášnivá, stylová i sexy.

Složení

Konzistence
voda

O značce Mexx

Inspirace městským životem a nekonečnou energií – nizozemská značka Mexx již více než 30 let rezonuje v rytmu doby. Je nápaditá, moderní a vyniká propracovaným designem. Mexx parfémy vyzařují mladistvou sílu. Spojuje je autentičnost, styl a kreativita a představují dokonalé společníky do každého dne.

Mexx vznikl v roce 1986, kdy obchodník Rattan Chadha sloučil dvě své již existující značky, a sice pánskou Mustache a dámskou Emanuelle. K počátečním písmenům jejich názvů připojil dva pomyslné polibky XX a zrodil se Mexx – název jednoho z nejúspěšnějších módních brandů na světě.

Fashion kolekce brzy doplnily také Mexx vůně. Dnes značka povzbuzuje mladé lidi, aby zpochybňovali průměrnost, experimentovali s vlastním stylem, zdůrazňovali svou individualitu a sami v sebe věřili. Každý parfém Mexx umí dokonale podtrhnout osobnost toho, kdo žije naplno, touží po nekonečné zábavě i nových zážitcích a nebojí se být nepřehlédnutelný.

Recenze Mexx Black Man New Look1