Max Factor Brow Slanted Pencilautomatická tužka na obočí s kartáčkem

1×
Max Factor Brow Slanted Pencil automatická tužka na obočí s kartáčkem
Max Factor Brow Slanted Pencil automatická tužka na obočí s kartáčkem
Doprava zdarma
Výprodej
odstín 01 Blonde
157

Kód: MXF02320 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
pondělí 6. 4. 2020
Osobní odběr
Již zítra sobota 4. 4. 2020

Popis produktu Max Factor Brow Slanted Pencil

Dejte si záležet na úpravě obočí a budete neodolatelná. Dokonale tvarované obočí podtrhne vaši přirozenou krásu a orámuje celý obličej. Automatická tužka na obočí Max Factor Brow Slanted Pencil dodá obočí tvar a vykreslí prázdná místa. Praktický kartáček učeše neposedné chloupky, aby obočí působilo upraveně.

Vlastnosti:

  • doplní prázdná místa a vykreslí obočí do požadovaného tvaru
  • zvýrazní obočí a podtrhne jeho přirozenou krásu
  • praktický kartáček ukázní neposedné chloupky

Jak používat:
Krátkými tahy vykreslete a doplňte obočí do požadovaného tvaru. Pro finální úpravu učešte pomocí kartáčku.

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.

Recenze Max Factor Brow Slanted Pencil

tracking pixel