Přejít na hlavní obsah
Mancera Red Tobacco parfémovaná voda unisex
Mancera Red Tobacco parfémovaná voda unisex
Mancera Red Tobacco parfémovaná voda unisex
Hlava
šafrán, skořice, Kadidlo, muškátový oříšek, hruška, zelené jablko, agarové dřevo
Srdce
pačuli, jasmín
Základ
tabák, ambra, guajakové dřevo, santalové dřevo, haitský vetiver, madagaskarská vanilka, bílé pižmo
Druh vůněkořenitá, dřevitá

Hřejivá souhra kubánského tabáku a vybraného koření nenechá chladným žádné ženské ani mužské srdce. Parfémovaná voda unisex Mancera Red Tobacco probouzí neuhasitelnou vášeň a stane se tajnou přísadou vašeho odzbrojujícího šarmu. Svezte se na vroucné vlně smyslnosti i vy.

  • omamně svůdná kořenitá vůně pro ni i pro něj
  • velmi sexy vyznění pro romantické chvilky ve dvou
  • výrazné aroma pro ty, kdo touží po pozornosti

Složení vůně
Příval vášně začíná neobvyklým spojením svěžích ovocných akordů zeleného jablka a bílé broskve s orientálním aromatickým koktejlem ze šafránu, skořice, kadidla a muškátového květu. Na hřejivosti přitom postupně přidává tolik vzácné nepálské oudové dřevo. Následně se do popředí začnou linout exotické akcenty pačuli a magický jasmín. Smyslný zážitek umocňují intenzivní vroucné tóny ambry a bílého pižma, se kterými se mísí zemitost vetiveru a lahodná sladkost vanilky. To vše prostupuje neuvěřitelně okouzlující luxusní tabák z Kuby.

Příběh vůně
Pokud chcete schopnosti svádění povznést na zcela novou úroveň, vůně Mancera Red Tobacco pro muže a ženy z roku 2017 je to pravé pro vás. Pečlivě vybrané ingredience vytváří explozivní směs, která nekončí ničím jiným než výbuchem smyslnosti.

ManceraRed Tobacco parfémovaná voda unisex

14×
3 839
Výhodněji o 35%
120 ml
2 477

Skladem | 2 064,17 / 100 ml, vč. DPH | Kód: MCR0556
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes