Přejít na hlavní obsah
Maison Margiela REPLICA Bubble Bath toaletní voda unisex
Maison Margiela REPLICA Bubble Bath toaletní voda unisex
Maison Margiela REPLICA Bubble Bath toaletní voda unisex
Hlava
mýdlo, bergamot, růžový pepř
Srdce
levandule, růže, jasmín
Základ
pačuli, kokos, bílé pižmo
Druh vůněkvětinová

Vana plná horké vody a voňavé pěny, uklidňující světlo svíček a chvíle, které máte jen sami pro sebe. Přesně takové představy vám navodí unisex toaletní voda Maison Margiela Replica Bubble Bath, díky níž se budete cítit, jako byste právě vylezli z horké lázně a zachumlali se do měkoučkého ručníku.

  • unisex vůně pro ženy i muže
  • ideální pro denní nošení
  • součást kolekce vůní Replica inspirované vzpomínkami

Složení vůně
Nejprve se rozvoní citrusové tóny bergamotu, mýdlo a aromatický růžový pepř. Poté ucítíte něžný jasmín, levanduli a romantickou růži. Základ vůně, který vydrží na kůži nejdéle, se nese ve znamení bílého pižma, lahodného kokosu a pačuli.

Příběh vůně
Toaletní voda Maison Margiela Replica Bubble Bath je součástí kolekce Replica, která je inspirována vzpomínkami na nejrůznější místa a momenty. V případě této vůně jde o chvíle relaxu v horké vaně plné pěny. Tak, jako všechny vůně z kolekce Replica, se i toaletní voda Bubble Bath ukrývá v minimalistickém flakonu s bavlněnou etiketou. Ta nese popis vůně a jejího charakteru.

Maison MargielaREPLICA Bubble Bath toaletní voda unisex

19×
Doprava zdarma
30 ml
1 854

Skladem | 6 180,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: MMG00323
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Expresní doručení po Brně
Již dnes 16:30 - 20:30
Osobní odběr
Již zítra pátek 26. 7. 2024