MAC Cosmetics Love Me Lipstick saténová rtěnka

2×
MAC Cosmetics  Love Me Lipstick saténová rtěnka
MAC Cosmetics  Love Me Lipstick saténová rtěnka

Popis MAC Cosmetics Love Me Lipstick
Vlastnosti

Láska na první pohled. Saténová rtěnka MAC Cosmetics Love Me Lipstick vás přesvědčí, jak snadné je se zamilovat. Dodává rtům intenzivní barvu se saténovým finišem, zajišťuje dlouhotrvající hydrataci a zároveň rty vyživuje.

Rtěnka kombinuje čirou gelovou texturu a ultra jemné pigmenty, na rtech je příjemná a nevysušuje.

Vlastnosti:

  • dodává rtům nádhernou intenzivní barvu
  • zajišťuje celodenní hydrataci rtů
  • na rtech je lehká a příjemná
  • vytváří saténově jemný finiš
  • pečuje o rty a vyživuje je

Složení:

  • arganový olej – pečuje o rty

Jak aplikovat:
Jemnými tahy naneste rtěnku na rty. Pro ještě lepší výsledek použijte před aplikací rtěnky tužku na rty a vykreslete jejich obrysy.

Vlastnosti

Odstín
oranžový
Aktivní látky
arganový olej

O značce MAC Cosmetics

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Cosmetics Love Me Lipstick2