Luminum Candle Premium Aromatic Cherry vonná svíčka velká (Ø 70 - 130 mm, 65 h)

7×
Luminum Candle Premium Aromatic Cherry vonná svíčka velká (Ø 70 - 130 mm, 65 h)
Luminum Candle Premium Aromatic Cherry vonná svíčka velká (Ø 70 - 130 mm, 65 h)
Výprodej
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
249

Ušetříte 25%
vonná svíčka velká (Ø 70 - 130 mm, 65 h)
185

Kód: LUM0361 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra pátek 30. 7. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 30. 7. 2021

Popis Luminum Candle Premium Aromatic Cherry
Složení

Vonná svíčka Luminum Candle Premium Aromatic Cherry provoní váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle.

Vlastnosti:

  • ovocná vůně
  • dlouhá doba hoření
  • čisté hoření

Složení:

  • bavlněný knot

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Pro optimální hoření doporučejeme knot pravidelně zastřihávat na doporučenou délku. Postupujte dle přiloženého návodu.

Složení

Druh bytové vůně
ovocná
Druh knotu
bavlněný

O značce Luminum Candle

Edice svíček Luminum Candle je vyráběna z materiálů zaručujících čisté hoření. Díky technologii Unipar se knot ve svíčce při hoření neutápí. Svíčka tak hoří vysokým, čistým a jasným plamenem bez stékání.

Vonná složka je aplikována do povrchové vrstvy. Ta se pak uvolňuje přirozeně v závislosti na okolních teplotách místnosti a to i při nehořící svíčce. Částice parfému se neusazují na sliznici a nezpůsobují problémy. Vůně tedy není tak intenzivní a pouze dokresluje příjemnou atmosféru hořící svíčky.

Technologie výroby svíček Luminum Candle je typická vysokým podílem ručního dekorování. To  vytváří prémiovou kvalitu a originalitu výrobku. Výrobní program sleduje módní trendy, které jsou v souladu se světovým designem.

U svíček Luminum Candle oceníte smyslnost a harmonii souhry technologií, důvtipu a krásy. Luminum Candle příjemně dotvoří atmosféru stolování, relaxace nebo intimity.

Recenze Luminum Candle Premium Aromatic Cherry7