L’Oréal Paris Stylista The Blowdry Creamstylingový přípravek

1×
L’Oréal Paris Stylista The Blowdry Cream stylingový přípravek
L’Oréal Paris Stylista The Blowdry Cream stylingový přípravek
200 ml

Kód: LOR06059 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu L’Oréal Paris Stylista The Blowdry Cream
Vlastnosti

Stylingový přípravek L’Oréal Paris Stylista The Blowdry Cream ochrání vaše vlasy při tepelné úpravě žehličkou nebo fénem a zanechá je zářivě lesklé, hedvábně jemné a neodolatelné na pohled i na dotek.

Vlastnosti:

  • poskytuje vlasům ochranu až do 230 °C
  • zanechává vlasy hebké, jemné a přirozeně zářivé
  • uhlazuje vlasová vlákna a usnadňuje další úpravu
  • zaručuje dokonalý styling až po dobu 72 hodin
  • zamezuje nežádoucímu krepatění

Složení:

  • olej z hroznových semínek
  • neobsahuje alkohol

Jak aplikovat:
Vetřete krém do vlhkých vlasů od kořínků ke konečkům, rozčešte kartáčem a můžete začít fénovat. Popřípadě nechte vlasy volně uschnout a vyžehlete je nebo natočte.

Vlastnosti

Účinek
definice a textura, termoochrana , snadné rozčesávání vlasů

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Stylista The Blowdry Cream