L’Oréal Paris Le Base Coat bělicí lak na nehty

9×
L’Oréal Paris Le Base Coat bělicí lak na nehty
L’Oréal Paris Le Base Coat bělicí lak na nehty
13,5 ml

Kód: LOR3062 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Summer GWP - k nákupu čehokoliv nad 1200 Kč dárek - na výběr v košíku láhev nebo taška.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis L’Oréal Paris Le Base Coat
Vlastnosti

Lak na nehty L'ORÉAL PARIS Le Base Coat s bělícími účinky zesvětluje a neutralizuje nažloutlé odstíny nehtů, dodává jim zdravý, jasný vzhled a připraví je na další kroky manikúry.

Vlastnosti:

  • bělící složky neutralizují zabarvení nehtů
  • pečující složení nehty vyživuje a zpevňuje
  • připraví nehty na nános barevného laku
  • dodá lesk a zdravý vzhled nehtů

Jak aplikovat:
Naneste na suché a čisté nehty pomocí štětečku a nechte krátce zaschnout. Ponechte tak, či pokračujte s nánosem barevného laku.

Vlastnosti

Odstín
transparentní
Účinek
bělení
Typ laku
podkladový
Efekt
lesklý

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  


Recenze L’Oréal Paris Le Base Coat9