L’Oréal Paris Color Richetužka na oči

L’Oréal Paris Color Riche tužka na oči
L’Oréal Paris Color Riche tužka na oči
odstín 116 Rainforest Green 1,2 g

Kód: LOR1017 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte nad 1 200 Kč a vyberte si svůj perfektní dárek v košíku. Akce platí do vyprodání zásob.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu L’Oréal Paris Color Riche
Vlastnosti

Popis:
Luxusní tužka na oči L’Oréal Paris Color Riche dodá intenzivní barvu vašemu pohledu! Jedinečná textura tužky perfektně přilne k očnímu víčku, aniž by se rozmazávala. Tužka Color Riche má dlouhotrvající složení a snadno se odličuje. Oftalmologicky testováno. Zvýrazněte své oči a dodejte svému líčení ten správný sex-appeal s jedinečnou tužkou na oči L’Oréal Paris Color Riche

Účinky:

  • perfektně přilne k očnímu víčku
  • dlouhotrvající složení

Jak aplikovat:
Oční linku veďte jemnými tahy od vnitřního koutku směrem ven.

Vlastnosti

Odstín
černý

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Color Riche