Lomani Sensual parfémovaná voda pro ženy

Lomani Sensual parfémovaná voda pro ženy
Lomani Sensual parfémovaná voda pro ženy
100 ml

Kód: LOM0172 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Lomani Sensual
Složení

Lomani Sensual je parfémovaná voda pro ženy, které prahnou po esenciální dokonalosti. Květinové a orientální poznání s teplými tóny, jež si podmaní vaše čichové smysly. Dřevitý základ opředený řadou unikátních tónů, které z vás udělají smyslnou a neodolatelnou ženu mužských snů.

Parfémovaná voda Lomani Sensual je prachovým závanem, jenž se přirozeně rozprostře kolem vaší osoby. Pikantní složky v kombinaci se santalovým dřevem, kosatcem a jasmínem udělají své. Během okamžiku se budete cítit příjemně, svěže a plna nové životní energie. Vůně, která stojí za to.

Růžovočerné zpracování parfémované vody pro ženy Lomani Sensual je výzvou, jíž je třeba okusit. Speciální aromatické tajemství, které se vryje do vaší mysli a všech lidí kolem.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
aldehydy, ovocné tóny, zelené tóny
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
konvalinka, jasmín, koření, pomeranč, ylang-ylang
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, pižmo, cedr, vanilka, ambra
Druh vůně
nedefinovaná

O značce Lomani

Francouzské parfémy Lomani jsou ve světě velmi oblíbené a stále si získávají další fanoušky. Značka vyrábí jak dámské, tak i pánské vůně, které se vyznačují svým neotřelým aroma a originálním designem flakonů.
První parfém značky Lomani byl představen světu v roce 1987, kdy ihned zaznamenal velký úspěch. Mezi nejznámější parfémy Lomani patří například Miss Lomani, Cruiser či Ignition. Každá vůně Lomani je něčím unikátní a výjimečná. Zajímavé jsou také flakony vůní Lomani, které jsou propracované do posledního detailu. V nabídce naleznete jedinečné dámské i pánské parfémy Lomani, které jsou vhodné pro všechny příležitosti.

Recenze Lomani Sensual