L'Artisan Parfumeur Mûre et Musc Extrêmeparfémovaná voda unisex

L'Artisan Parfumeur Mûre et Musc Extrême parfémovaná voda unisex 100 ml
L'Artisan Parfumeur Mûre et Musc Extrême parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: LAR2038 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému L'Artisan Parfumeur Mûre et Musc Extrême
Složení

Mure et Musc Extreme je ovocná pižmová vůně pro ženy a muže od francouzské značky nikových (niche) parfémů L’Artisan Parfumeur, jednoho z nejunikátnějších a nejinovativnějších parfumérských domů na světě. Tato značka s tradicí od 70. let věří, že vytváření vůní je formou umění. Pracuje s představivostí, výjimečnými surovinami a vizionářskými návrháři vůní, a vytváří tak jedny z nejpoutavějších, nejneobyčejnějších a nejosobnějších vůní na trhu. Smyslná a omamná parfémovaná voda L'Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme je hlubokým zpracováním tématu vůně ostružin.

V tvůrčím procesu L'Artisan Parfumeur se protkávají poezie, umění, humor a stylový důvtip a dávají vzniknout vůním, které oslňují a strhávají. Každé z vonných děl značky zkoumá bohatou paletu vonných not v ideální koncentraci a s přístupem prolamujícím pravidla a hledajícím nové cesty nalézá mimořádnou kompozici, něco zcela nového. „Víme, že naši zákazníci hledají něco, co jim pomůže cítit se výjimečně a osobitě,“ říkají zástupci značky. To nabízí i parfémovaná voda Mure et Musc Extreme, dílo renomované návrhářky parfémů Karine Dubreuil.

Mure et Musc Extreme je nové, intenzivnější, hlubší a omamnější ztvárnění původní toaletní vody Mure et Musc, nesmrtelné a vpravdě ikonické vůně značky L'Artisan Parfumeur, díla Jeana-Francoise Laporta.  Tentokrát v koncentraci parfémované vody, Karine Dubreuil vytvořila vůni, která je pravým požitkářským potěšením. „Na naši přetrvávající klasiku padla temnota,“ uvádí k L'Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme zástupci značky. Intenzivní směs divokých ostružin a pižma, aura červeného ovoce s doplňujícími akordy, zesilujícími potenciál bohaté temné ostružinové noty… Toaletní voda L'Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme je nesmírně smyslná a současně elegantní, hluboká a omamná.

Ve vonné kompozici parfémované vody L'Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme nalezneme akordy ostružin, pižma, červených bobulí a lístků květů pomerančovníku (petitgrain). Propojení dominantních ovocných a pižmových stránek se sladko-kyselými a citrusovými aspekty vytváří celkové intenzivní, hluboké, omamné a nesmírně smyslné aroma, kterému nechybí ani určitá míra svěží rozpustilé hravosti.

Parfémovaná voda Mure et Musc Extreme se hodí na nošení po celý rok, jak přes den, tak při zvláštních večerních příležitostech. Osloví zejména milovníky originálních a velmi osobitých ovocných pižmových vůní, zejména těch s ostružinami v hlavní roli. Vyzkoušet by ji měl rozhodně také každý, kdo u parfému hledá skutečnou invenci a poutavý náboj. Kromě nezaměnitelné a nezapomenutelné vůně zaujme L'Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme i balením. Originální šestihranný průzračný flakon čistého designu zdobí obdobně tvarovaný zlatavý uzávěr a štítek v atraktivní tmavofialové barvě.

Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejunikátnějších a nejinovativnějších značek vůbec, užít si přímo požitkářské potěšení z úchvatného spojení ostružin a pižma nebo obdarovat svého blízkého naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, L'Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme je tou pravou volbou.

L’Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme  - intenzivní, smyslná a omamná ovocně-pižmová vůně s ostružinami v hlavní roli.

Složení

Složení
petitgrain, červené bobule, pižmo, ostružiny
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce L'Artisan Parfumeur

Francouzská značka luxusních niche parfémů L'Artisan Parfumeur vznikla v roce 1976 v Paříži. Její zakladatel, Jean Laporte, se rozhodnul vymknout ze stereotypů mainstreamu a při navrhování parfémů jít svojí vlastní cestou. První parfém značky L'Artisan Parfumeur byl uveden na trh v roce 1978. Jmenoval se Mure et Musc a jeho velmi neobvyklá vůně plná ostružin si ihned získala obdiv po celém světě.

L'Artisan Parfumeur jsou neobvyklé vůně, které vycházejí z přírody. K jejich výrobě jsou použity ty nejkvalitnější přírodní suroviny a unikátní krystaly z bylinných extraktů, které vůním dodávají velice zajímavé aroma. Parfémy L'Artisan Parfumeur si okamžitě získají pozornost vašeho okolí! Užívejte si luxusní aroma niche parfémů L'Artisan Parfumeur, které dokážou dodat vašemu stylu opravdovou jedinečnost.

Recenze L'Artisan Parfumeur Mûre et Musc Extrême