Přejít na hlavní obsah

Nejoblíbenější kolekce od Lancôme

REGENERACE

Génifique

Začněte svůj pečující rituál s regenerační řadou Génifique od značky Lancôme, která je vhodná pro ženy jakéhokoliv věku a typu pleti. Génifique rozjasňuje pokožku, sjednocuje její tón a zmírňuje viditelné projevy stárnutí. Objevte třeba ikonické Advance Génifique sérum, nyní obohacené o 7 prebiotických a probiotických částic, které mají pozitivní vliv na rovnováhu kožního mikrobiomu. Pleť se rychleji obnovuje, je pevnější a vypadá viditelně mladší.

ANTI-AGE

Rénergie Multi-Lift

Objevte novou generaci účinné anti-age péče od značky Lancôme. Řada Rénergie proslula svými produkty, které díky průlomové technologii a obsahu výtažků z lněného semínka zachovávají mladistvý vzhled pleti a zároveň dosahují trojí účinnosti: zjemňují viditelné vrásky pod očima, zpevňují pleť a navracejí jí její původní kontury. Vyberte si jeden z mnoha denních či nočních krémů řady Rénergie a získejte zpět svoje sebevědomí!

HYDRATACE

Hydra Zen

V dnešní uspěchané době je nezbytné, abyste pleť dostatečně chránili před působením negativních vnějších vlivů. Hydra Zen od značky Lancôme účinně ošetřuje pleť, dodává jí vitalitu, hloubkovou hydrataci i potřebnou výživu. Zabraňte vysušení pokožky a jejímu podráždění s produkty Hydra Zen, které obsahují jedinečné rostlinné výtažky NeuroCalm™. Vyberte si z bohaté nabídky krémů s různými texturami, hydratačních esencí nebo pleťových masek.

PRÉMIUM

Absolue


Odhalte tajemství prémiové péče Absolue od značky Lancôme. Každý produkt této regenerační anti-age řady obsahuje výtažky okvětních lístků růže stolisté, které jsou ručně sklízeny vždy za rozbřesku, kdy mají přírodní rostlinné oleje nejvíce látek vhodných pro revitalizaci kožních buněk. Dopřejte si prozářenou, obnovenou a hedvábně jemnou pleť.