label.m Cleanse suchý šampon pro tmavé vlasy

8×
label.m Cleanse suchý šampon pro tmavé vlasy
label.m Cleanse suchý šampon pro tmavé vlasy
200 ml

Kód: LBM1582 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu label.m Cleanse
Vlastnosti

Popis:
Label.m Cleanse suchý šampon pro hnědé odstíny vlasů je konečně ideálním parťákem pro brunetky! Suchý šampon nezanechává na tmavých vlasech bílý povlak a propůjčuje jejich nositelkám okamžité osvěžení. Díky jemné pigmentaci není na vlasech vidět, a přesto je důkladně zbavuje kožního mazu a zápachu.
Stejně jako většina produktů značky label.m byl suchý šampon vyvinut na bázi přírodních látek. Škrob, který je v šamponu obsažený, je účinnou zbraní v boji s přebytečným kožním mazem. Label.m Cleanse suchý šampon pro hnědé vlasy je ideální i pro finální úpravu účesu. Jako lehký texturizér dodává vlasům tvar a zanechává za sebou sametově hebký, matný finiš. Šampon vlasy neslepuje. Nanášejte kdykoliv během dne, kdy váš účes potřebuje zkrášlit a oživit!  

Účinky:

  • důkladně zbavuje nečistot a přebytečného kožního mazu
  • osvěžuje
  • vlasy neslepuje a nezanechává bílý povlak

Složení:

  • škrob – účinně odstraňuje kožní maz

Typ vlasů:
Vhodný pro tmavé vlasy.
 
Jak aplikovat:

Nádobu protřepejte a ve vzdálenosti cca 10-15 cm rovnoměrně aplikujte na suché vlasy. Nechte působit 2-3 minuty a poté vlasy pročešte. Zabraňte vdechnutí a kontaktu s očima.

Vlastnosti

Typ vlasů
tmavé vlasy
Účinek
lesk a hebkost, objem vlasů, regulace nadbytečného mazu
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

O značce label.m

Label.m – kreativní přístup pro dokonalé vlasy. Vlasová kosmetika label.m je oceňovanou módní značkou, jejíž produkty vyvíjí profesionální stylisté pod kreativním dohledem dynamického uměleckého týmu s mezinárodním zastoupením. Slavný tým vedou Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.

Značka label.m považuje za svou misi inspirovat a podporovat kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a všech svých zákazníků po celém světě. Zrodila se v Londýně roku 2005 z lásky ke kreativitě a zanícené oddanosti kadeřnickému řemeslu.
Léta zkušeností s vývojem produktů v kombinaci s vizionářstvím dnes už legendárního uměleckého týmu (TONI&GUY) jsou pohonem pro vytváření stále nových technik a dynamické inovace produktů ztělesňujících nejnovější trendy v péči o vlasy a jejich úpravě.

Na vývoji všech produktů label.m se podílejí jak profesionální kadeřníci, tak zákazníci z celého světa, a tak tato značka nejen splňuje přísná kritéria pro kosmetické výrobky, ale také plní přání zákazníků. Všechny produkty jsou také testovány v praxi, a tak může label.m zaručit jejich 100% funkčnost. Filozofií label.m je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy a nejen proto dlouhodobě patří k naprosté špičce ve svém oboru.

Vlasová kosmetika label.m přináší na trh širokou škálu produktů pro profesionální i domácí péči o vlasy. Přísady do produktů label.m jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena, což zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky obsahující čistě přírodní aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasů a pokožky hlavy.

Label.m je světově žádaná značka udávající trendy ve vlasové kosmetice. Žádné její produkty nejsou testovány na zvířatech a ctí také Fair Trade. V neposlední řadě značka nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Label.m. – protože vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!

Recenze label.m Cleanse8