Juliette has a gun Citizen Queen parfémovaná voda pro ženy

Juliette has a gun Citizen Queen parfémovaná voda pro ženy
Juliette has a gun Citizen Queen parfémovaná voda pro ženy
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
3 520

Ušetříte 26%
100 ml
2 570

Kód: JHG1149 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Juliette has a gun Citizen Queen
Složení

Vůně, z níž sálá sebevědomí a ženskost, osciluje na pomezí mezi klasikou a hyper moderností. To je parfémovaná voda Juliette Has a Gun Citizen Queen, která dodává delikátním pudrovým tónům novou sílu.

  • pudrová a kožená vůně
  • pro moderní ženu
  • vyniká dlouhotrvající výdrží

Složení vůně
Citizen Queen se otevírá aldehydovými, tedy mýdlovými tóny osvěženými bergamotem. Sebevědomí jí dodává aroma kůže a pryskyřic. Něžnou, ženskou linkou kompozici sjednocuje květinový akord tuberózy, kosatce a pomerančového květu. Sladce hřejivá kombinace vanilky, labdana a sametového ambroxanu dělá ze Citizen Queen sexy vůni s tajemným závojem. 

Příběh vůně
Vůně Citizen Queen má křivky meziválečných hollywoodských hvězd a sebejistotu moderních žen. Přepisuje romantický shakespearovský příběh Romea a Julie do moderní podoby. Tentokrát je Julie sebevědomá, neohrožená a ještě více přitažlivá díky své nezachytitelnosti. 

Složení

Složení
slaměnka, kůže, aldehydy, růže, pižmo, pryskyřice, kosatec, pudr, bergamot, ambra, labdanum
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Juliette has a gun

Vůně Juliette has a gun jsou inspirovány dílem Williama Shakespeara, ale typická renesanční romantika zde dostává moderní kontury. Samotné pojetí značky pak symbolizuje nezávislost a svobodu a dává ženám do ruky pomyslnou zbraň, aby se mohly postavit mužům v odvěkém souboji pohlaví, vášně a lásky.

Značka Juliette has a gun je dílem Romana Ricciho, vnuka slavné návrhářky Niny Ricci, jejíž parfémy uchvátily svět. Do světa krásy se tak v roce 2006 probojovala i další generace této rodiny a nebojí se jít proti pravidlům moderního parfemářství. Pozornost získala například vůně Juliette has a gun Not a perfume, která je založená na jediné ingredienci – ambroxanu.

Designy flakonů, pozoruhodný koncept, osobnost hlavního tvůrce a celá image dělá ze značky Juliette has a gun osobitou platformu pro ženy, které si cení sebe samých, nebojí se provokovat, ale přitom rády zůstávají ženami.

Recenze Juliette has a gun Citizen Queen