Juliette has a gun Citizen Queen

parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Juliette has a gun Citizen Queen parfémovaná voda pro ženy 100 ml
3 520

Ušetříte 46%
100 ml
1 890

Kód: JHG1149 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Juliette has a gun Citizen Queen
100 ml | 1 890

Popis parfému Juliette has a gun Citizen Queen

Citizen Queen je chyprová aldehydová vůně pro ženy s výraznou živočišnou stránkou. Pochází z dílny nezávislé italské značky nikových (niche) parfémů Juliette Has a Gun, která je projektem Romana Ricciho, vnuka ve světě parfémů proslulé Niny Ricci. Řada parfémů Juliette Has a Gun („Julie má zbraň“) je inspirovaná snad nejslavnější Shakespearovou tragédií, ovšem Julie v pojetí Romana Ricciho trochu „zdivočela“. Moderní Julie je ozbrojená (přičemž zbraň je zde symbolem emancipace žen a metaforou pro parfém), ale stejně romantická jako dříve.

Parfémovaná voda Juliette Has a Gun Citizen Queen, vytvořená jako všechny vůně značky na základě filozofie pojímající parfumérství jako umění, je ztvárněním charakteru moderní ženy, která je naprosto svá. „Není jen dámou, která dokáže být pěkně kousavá, tou nejkouzelnější či svým způsobem nejhrozivější krasavicí, je tím vším současně,“ uvádí zástupci značky k inspiraci vůně Citizen Queen a dodávají: „Je nepopsatelná a to je právě ten důvod, proč je tak fascinující.“  parfémovaná voda, jejíž název se dá volně přeložit jako „Královna města“, je vůní pro sebevědomé odvážné moderní ženy. Záhadná, až návykově krásná, luxusní a smyslná, s vůní Citizen Queen je Shakespearova Julie v moderním rebelantském pojetí značky Juliette Has a Gun zpět a v plné síle, ještě nepolapitelnější, než kdykoli předtím.

Ve vonné kompozici Juliette Has a Gun Citizen Queen nalezneme akordy růže, kosatce, kůže, jantaru, slaměnky, labdana a francouzského labdana, aldehydů, bergamotu, pižma a pryskyřice, doplněné dalšími pudrovitými notami. Celkové aroma, originálně propojující dominantní pudrovitou stránku s jantarovými, koženými, květinovými a balzámovými aspekty, je smyslně přitažlivé, elegantní a především naprosto fascinující. Parfémovaná voda Citizen Queen je moderní, jedinečná a tak trochu nebezpečná. Značka Juliette Has a Gun by k této „vonné zbrani“ pro sebejistou ženu, která je vždy svá, měla vydávat zbrojní pas…

Juliette Has a Gun Citizen Queen se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svou nositelku zahalí do přitažlivě záhadného a současně elegantního a nebezpečně svůdného aroma a spolehlivě jí zajistí pozornost okolí. Tuto parfémovanou vodu si oblíbí především odvážné moderní ženy, které osloví nápadité propojení výrazně pudrovitého kosatce s kůží a růží. Vyzkoušet by ji měla také každá milovnice živočišně smyslných chyprových aldehydových vůní, která dokáže u parfému ocenit skutečnou kvalitu a vysokou míru inovativnosti.

Juliette Has a Gun Citizen Queen zaujme také atraktivním balením. Zářivě bílý oválný flakon doplňuje luxusní tmavá krabička, zdobená mašlí. Vyzkoušejte parfém z řady inspirované nejslavnější Shakespearovou tragédií v moderním pojetí a zamilujte se do vůně, hodné pravé moderní městské královny. Díky své špičkové kvalitě a unikátnosti je parfémovaná voda Citizen Queen také dokonalým dárkem pro výjimečnou ženu z vašeho okolí.

Juliette Has a Gun Citizen Queen – originální chyprová aldehydová vůně pro moderní odvážnou ženu, která je vždy sama sebou.

Složení

Složení
aldehydy, ambra, bergamot, kosatec, kůže, labdanum, pižmo, pryskyřice, pudr, růže, slaměnka
Druh vůně
dřevitá, květinová

O značce Juliette has a gun

Vůně Juliette has a gun jsou inspirovány dílem Williama Shakespeara, ale typická renesanční romantika zde dostává moderní kontury. Samotné pojetí značky pak symbolizuje nezávislost a svobodu a dává ženám do ruky pomyslnou zbraň, aby se mohly postavit mužům v odvěkém souboji pohlaví, vášně a lásky.

Značka Juliette has a gun je dílem Romana Ricciho, vnuka slavné návrhářky Niny Ricci, jejíž parfémy uchvátily svět. Do světa krásy se tak v roce 2006 probojovala i další generace této rodiny a nebojí se jít proti pravidlům moderního parfemářství. Pozornost získala například vůně Juliette has a gun Not a perfume, která je založená na jediné ingredienci – ambroxanu.

Designy flakonů, pozoruhodný koncept, osobnost hlavního tvůrce a celá image dělá ze značky Juliette has a gun osobitou platformu pro ženy, které si cení sebe samých, nebojí se provokovat, ale přitom rády zůstávají ženami.

Recenze Juliette has a gun Citizen Queen

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!