Hugo Boss Boss Ma Vie

dárková sada IV.

Hugo Boss Boss Ma Vie dárková sada IV.
Hugo Boss Boss Ma Vie dárková sada IV.
Hugo Boss Boss Ma Vie dárková sada IV.
parfémovaná voda 75 ml + tělové mléko 200 ml

Kód: HUG2710 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Hugo Boss Boss Ma Vie
parfémovaná voda 75 ml + tělové mléko 200 ml

Popis parfému Hugo Boss Boss Ma Vie

Hugo Boss Boss Ma Vie je parfémovaná voda pro silné a nezávislé ženy. Je to jemná a lehká esence inspirovaná křehkostí duše. 

Vůně se otevírá tóny kaktusu, který představuje moderní stránku parfémované vody Boss Ma Vie. Růže, frézie a jasmín si podmaní vaše smysly a zajistí vám neutuchající neodolatelnost. Závěr vůně je díky dřevitým notám a cedru velmi hřejivý.

Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme se stane vyjádřením vaší osobnosti. Jedinečnou a kouzelnou vizitkou.

Složení

Druh vůně
květinová

O značce Hugo Boss

Značka Hugo Boss se stala synonymem pro luxusní a kvalitní pánskou módu, doplňky a kosmetiku. Již od svých počátků je vyhledávaná pro vysokou kvalitu látek a německý smysl pro detail a preciznost.

Společnost Hugo Boss si zakládá na tom, že věnuje velkou pozornost potřebám a přáním svých zákazníků. Není tomu jinak ani při výrobě kosmetiky, kdy je velký důraz kladen na výběr těch nejkvalitnějších ingrediencí. Díky výše zmíněným skutečnostem dnes Hugo Boss v podstatě vládne světu pánské módy, avšak svůj parfém či exkluzivní kousek oblečení si zde v současnosti mohou vybrat i ženy.

První vůně Hugo Boss vznikla v 90. letech minulého století a dnes značka uvádí několik řad moderních dámských a pánských parfémů přizpůsobených současnému životnímu stylu. Parfémy Hugo Boss jsou precizně vytvářeny se záměrem odrážet silnou osobnost svého nositele a zároveň podtrhnout jeho krásu.

Menu