Hugo Boss Boss Ma Viedárková sada IV.

18×
Hugo Boss Boss Ma Vie dárková sada IV.
Hugo Boss Boss Ma Vie dárková sada IV.
parfémovaná voda 75 ml + tělové mléko 200 ml

Kód: HUG2710 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Hugo Boss Boss Ma Vie
Složení

Hugo Boss Boss Ma Vie je parfémovaná voda pro silné a nezávislé ženy. Je to jemná a lehká esence inspirovaná křehkostí duše. 

Vůně se otevírá tóny kaktusu, který představuje moderní stránku parfémované vody Boss Ma Vie. Růže, frézie a jasmín si podmaní vaše smysly a zajistí vám neutuchající neodolatelnost. Závěr vůně je díky dřevitým notám a cedru velmi hřejivý.

Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme se stane vyjádřením vaší osobnosti. Jedinečnou a kouzelnou vizitkou.

Složení

Druh vůně
květinová
Typ sady
dárková sada

Napsali jsme o Hugo Boss Boss Ma Vie
Články

O značce Hugo Boss

Značka Hugo Boss se stala synonymem pro luxusní a kvalitní pánskou módu, doplňky a kosmetiku. Již od svých počátků je vyhledávaná pro vysokou kvalitu látek a německý smysl pro detail a preciznost.

Společnost Hugo Boss si zakládá na tom, že věnuje velkou pozornost potřebám a přáním svých zákazníků. Není tomu jinak ani při výrobě kosmetiky, kdy je velký důraz kladen na výběr těch nejkvalitnějších ingrediencí. Díky výše zmíněným skutečnostem dnes Hugo Boss v podstatě vládne světu pánské módy, avšak svůj parfém či exkluzivní kousek oblečení si zde v současnosti mohou vybrat i ženy.

První vůně Hugo Boss vznikla v 90. letech minulého století a dnes značka uvádí několik řad moderních dámských a pánských parfémů přizpůsobených současnému životnímu stylu. Parfémy Hugo Boss jsou precizně vytvářeny se záměrem odrážet silnou osobnost svého nositele a zároveň podtrhnout jeho krásu.

Recenze Hugo Boss Boss Ma Vie