Přejít na hlavní obsah
G.U.M Fine Floss voskovaná dentální nit
G.U.M Fine Floss voskovaná dentální nit

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o dutinu ústní. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světový výrobce v oblasti ústní hygieny, založená již v roce 1923. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat tak kvalitu svého života.

Sunstar zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými nemocemi, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes. Vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny. Zároveň vzdělává zubní odborníky, sponzoruje práci profesních organizací a investuje do nových výzkumů a vývoje špičkových produktů zubní péče. Pokračuje tak v poslání zakladatele Dr. Johna O. Butlera, parodontologa z Chicaga, jenž stojí za založením Sunstar. Společnost vznikla po představení prvního 2řadého zubního kartáčku s 12 chomáčky, který navrhl a vyrobil.

Všechny produkty značky G.U.M vám pomohou udržet si čisté a zdravé zuby a svěží dech. Prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím zabrání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás ochrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“ Proto si dopřejte kvalitní ústní hygienu, kterou vám usnadní mezizubní kartáčky G.U.M, zubní pasty a další přípravky pro krásný a zdravý úsměv.

G.U.MFine Floss voskovaná dentální nit

55 m

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: GUM0325