Guerlain La Petite Robe Noire

parfemovaná pečující rtěnka

Guerlain La Petite Robe Noire parfemovaná pečující rtěnka
Guerlain La Petite Robe Noire parfemovaná pečující rtěnka
Guerlain La Petite Robe Noire parfemovaná pečující rtěnka
819
Sleva 26%
odstín 001 My First Lipstick 2,8 g
605

Kód: GUR1859 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Guerlain La Petite Robe Noire
odstín 001 My First Lipstick 2,8 g | 605

Popis kosmetiky Guerlain La Petite Robe Noire

Popis:
Parfémovaná pečující rtěnka La Petite Robe Noire Deliciously Shiny Lip Colour z portfolia legendární francouzské značky Guerlain dodá rtům neodolatelnou krásu. Guerlain La Petite Robe Noire, špičkově kvalitní rtěnka, nejen zajistí rtům dlouhotrvající nalíčení v žádoucím odstínu, ale díky svému luxusnímu složení současně pečuje o jemnou kůži rtů. Inovativní, lehká textura a možnost vrstvení díky tenkému filmu umožňují volit mezi přirozeným a výraznějším nalíčením a přitom zachovat vláčnost a komfortní pocit rtů. Také nezaměnitelná květinová ovocná vůně svádí k polibkům.

Účinky:

  • dodává rtům živoucí barvu a vysoký lesk
  • pečuje, podporuje vláčnost
  • umožňuje volbu intenzity líčení
  • smyslně voní po bergamotu, malině a růži

Složení:

  • směs vybraných olejů
  • speciální „POP“ pigmenty
  • pryskyřice podporující lesk

Jak aplikovat:
Naneste na rty jednu vrstvu rtěnky pro lehký barevný nádech. Až tři vrstvy pro výrazný odstín.

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.