GilletteVenus ComfortGlide Olay holicí strojek

Gillette Venus ComfortGlide Olay holicí strojek
Gillette Venus ComfortGlide Olay holicí strojek
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
300

Ušetříte 10%
holicí strojek
269

Skladem | Kód: GIL1920
1
Dárek pro vás
K nákupu vybraných značek máte od nás dopravu zdarma.
Večerní doručení Ostrava
Již dnes
Osobní odběr
středa 8. 12. 2021

Díky hned 5 břitům doplněným o pásky napuštěné výživnými másly se o vaše nožky či podpaží postará holicí strojek Gillette Venus ComfortGlide Olay. Perfektně se přizpůsobuje křivkám těla, při kontaktu s vodou vytváří jemnou pěnu a dokonale holí nežádoucí ochlupení i bez použití gelu.

Hrubou pokožku navíc jemně obrušuje a pomáhají ji zvláčňovat, takže ji po odstranění chloupků zanechává hedvábně hladkou.

Vlastnosti:

  • 5 ostrých břitů – pro opravdu hladké oholení
  • výkyvná hlavice Venus Flexiball se přizpůsobuje křivkám těla
  • pomáhá dokonale vyhlazovat a zjemňovat hrubou pokožku
  • díky zvlhčujícím proužkům uzamyká v pokožce vlhkost
  • protiskluzová rukojeť pro snadnou manipulaci
  • snadno vyměnitelné hlavice

Jak používat:
Holicí strojek Gillette Venus ComfortGlide Olay namočte vodou, abyste aktivovali zvlhčující pásky. Následně oholte pokožku dlouhými, jemnými tahy. Jakmile se opotřebují zvlhčující pásky nebo se otupí břity, vyměňte holicí hlavici za novou.

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.