Gillette Sensor Excel náhradní břity pro muže

1×
Gillette Sensor Excel náhradní břity pro muže
Gillette Sensor Excel náhradní břity pro muže
Akce
5 ks
225

Kód: GIL0044 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 7. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 7. 5. 2021

Popis Gillette Sensor Excel

Nepřizpůsobujte se holení – nechte jej, aby se přizpůsobilo vám. Náhradní břity Gillette Sensor Excel mají dvě samonastavitelné čepele, které se při každém tahu přesně přizpůsobují pokožce a zajišťují tak dokonalé a komfortní oholení. Jemné mikrolamely navíc pokožku při každém tahu napínají a usnadňují tak hladké sklouznutí břitu bez nežádoucího podráždění. Zažijte holení, které rozumí vašim potřebám.

Vlastnosti:

  • flexibilní pružinová dvojitá čepel pro pohodlné oholení
  • mikrolamely napínají pokožku a zaručují dokonalý výsledek bez podráždění
  • čepele pokryté vrstvou chromu vydrží déle ostré
  • břity jsou kompatibilní se všemi holicími strojky Gillette Sensor

Jak používat:
Nasaďte břit na rukojeť holicího strojku a oholte požadované partie.

O značce Gillette

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.

Recenze Gillette Sensor Excel1