Farmona Tutti Frutti Orange & Strawberry sprchový a koupelový gel

Farmona Tutti Frutti Orange & Strawberry sprchový a koupelový gel
Farmona Tutti Frutti Orange & Strawberry sprchový a koupelový gel
425 ml

Kód: FAR02740 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Farmona Tutti Frutti Orange & Strawberry
Vlastnosti

Olejová lázeň Farmona Tutti Frutti Orange & Strawberry uleví vašemu bolavému tělu a navodí ve vás pocit pohody.

Sprchový gel Farmona Tutti Frutti Orange & Strawberry je nezbytnou součástí každodenní hygieny. Jemně, ale šetrně čistí pokožku celého těla a dodává jí potřebnou hydrataci.

Vlastnosti:

  • vyživuje a zjemňuje suchou pokožku
  • působí relaxačně
  • zvláčňuje pokožku
  • myje pokožku a zbavuje nečistot

Jak používat:
Nalijte přímo do koupele a promíchejte. Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Farmona

Společnost Farmona Natural Cosmetics Laboratory byla založena v roce 1997 v Krakově. Díky vysoké účinnosti a bezpečnosti kosmetických produktů se těší velké oblibě zákazníků.

Značka Farmona klade vysoký důraz na výzkum a vývoj. Všechny krémy, šampóny, sprchové gely a další výrobky této značky jsou vyráběny na základě nejnovějších poznatků dermatologie, farmacie a dalších vědních oborů.

Kosmetika Farmona využívá úžasné vlastnosti rostlin a při výběru ingrediencí se řídí velice přísnými kritérii. Farmona byla také první polskou firmou svého druhu, která implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).

O výjimečnosti produktů Farmona svědčí i skutečnost, že se chlubí celou řadou prestižních ocenění – Europan Medal či Golden Crocus Award. Značka Farmona jistě zaujme všechny ty, kteří touží po kráse i zdraví, jsou nároční a nespokojí se s málem.

Recenze Farmona Tutti Frutti Orange & Strawberry