Eveline CosmeticsSlim Extreme sprchový peelingový masážní gel proti celulitidě

7×
Eveline Cosmetics Slim Extreme sprchový peelingový masážní gel proti celulitidě
Eveline Cosmetics Slim Extreme sprchový peelingový masážní gel proti celulitidě
250 ml

Kód: EVE0828 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Popis Eveline Cosmetics Slim Extreme
Vlastnosti

Popis:
Sprchový peelingový gel je inovativní produkt na hubnutí, který kombinuje účinnost přírodních účinných látek s nejnovějšími poznatky kosmetologie a estetické medicíny. Peeling a masáž účinně čistí pokožku a připravují ji k dalšímu ošetření. Diamantové mikro krystaly odstraní odumřelé a suché buňky epidermis, stimulují mikrocirkulaci a aktivně okysličují kožní buňky. Kofein stimuluje proces spalování tukové tkáně. BioHyaluron Slim Complex™ intenzivně hydratuje a chrání pokožku proti vysoušení. Duo Active Moist™ dlouhodobě hydratuje a chrání pokožku před ztrátou vody, zvyšuje pevnost a odolnost pokožky. Výtažky z hedvábí díky vysokému obsahu aminokyselin vyhlazují pokožku. Vonná peelingová masáž působí jako povzbuzující léčba, která umožňuje zapomenout na únavu a slabost, dodává tělu pocit lehkosti a spoustu energie. Okamžitě po aplikaci je pokožka sametově hladká a jemná.

Účinky:

  • účinně čistí pokožku
  • hydratuje a chrání pokožku proti vysoušení
  • zvyšuje pevnost a odolnost pokožky
  • vyhlazuje pokožku
  • pokožku příjemně provoní

Složení:

  • diamantové mikro krystaly - odstraní odumřelé a suché buňky epidermis, stimulují mikrocirkulaci a aktivně okysličují kožní buňky
  • kofein - stimuluje proces spalování tukové tkáně
  • bioHyaluron Slim Complex™ - intenzivně hydratuje a chrání pokožku proti vysoušení
  • duo Active Moist™ - dlouhodobě hydratuje a chrání pokožku před ztrátou vody, zvyšuje pevnost a odolnost pokožky
  • výtažky z hedvábí - díky vysokému obsahu aminokyselin vyhlazují pokožku

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky včetně citlivé.

Jak aplikovat:
Aplikujte každý den místo sprchového gelu.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Aktivní látky
kyselina hyaluronová

O značce Eveline Cosmetics

Dlouholetá tradice a zkušenosti, široké spektrum produktů a schopnost rychle reagovat na nové trendy. To je značka Eveline Cosmetics, největší polský výrobce a vývozce kosmetiky. Zaměřuje se na inovace, využívá nové technologie a objevy světové kosmetologie, zároveň ale zůstává věrná ověřeným principům. Právě proto a díky garantované efektivnosti i vyváženému poměru kvality a ceny si kosmetika Eveline získala důvěru lidí ve více než 70 zemích 6 kontinentů světa.

Eveline kosmetika vznikla v roce 1983 v Polsku, o rok později se začaly prodávat první produkty dekorativní kosmetiky – řasenky a rtěnky. V roce 2000 pak došlo k rozšíření portfolia o řady péče o pleť, tělo a nehty. Už od svých počátků se tým Eveline snaží co nejpřesněji reagovat na stále se měnící očekávání zákazníků. Vychází z myšlenky, že základem pro řádnou péči o pleť, pokožku a zdůraznění přirozené krásy je výběr té správné a účinné kosmetiky. Při vývoji nových Eveline produktů proto klade důraz na to, aby vyšel vstříc potřebám lidí různých věkových kategorií a z různých koutů světa.

Díky své inovativnosti, kvalitě a profesionálnosti, mohla značka Eveline rozšířit své působení do více než 70 zemí a v každé z nich objevovat tajemství přirozené krásy. Připojte se i vy k jejich kosmetickému dobrodružství a vyzkoušejte bestsellery jako je tělové sérum Eveline Slim Extreme 4D redukující podkožní tuk či tekutý make-up s kyselinou hyaluronovou Eveline Wonder Match. Oblíbená je také paletka očních stínů Eveline Ruby Glamour, podkladová báze Eveline Unicorn Magic Drops nebo Eveline Angel Dream paletka.  A za zmínku stojí i Eveline krém na celulitidu Slim Extreme 4D.

Recenze Eveline Cosmetics Slim Extreme7