Eveline Cosmetics Slim Extremesprchový peelingový masážní gel proti celulitidě

7×
Eveline Cosmetics Slim Extreme sprchový peelingový masážní gel proti celulitidě
Eveline Cosmetics Slim Extreme sprchový peelingový masážní gel proti celulitidě
250 ml

Kód: EVE0828 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Dárek pro vás
S kódem 20cz nakoupíte produkty vybraných značek o 20 % výhodněji! Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis produktu Eveline Cosmetics Slim Extreme
Vlastnosti

Popis:
Sprchový peelingový gel je inovativní produkt na hubnutí, který kombinuje účinnost přírodních účinných látek s nejnovějšími poznatky kosmetologie a estetické medicíny. Peeling a masáž účinně čistí pokožku a připravují ji k dalšímu ošetření. Diamantové mikro krystaly odstraní odumřelé a suché buňky epidermis, stimulují mikrocirkulaci a aktivně okysličují kožní buňky. Kofein stimuluje proces spalování tukové tkáně. BioHyaluron Slim Complex™ intenzivně hydratuje a chrání pokožku proti vysoušení. Duo Active Moist™ dlouhodobě hydratuje a chrání pokožku před ztrátou vody, zvyšuje pevnost a odolnost pokožky. Výtažky z hedvábí díky vysokému obsahu aminokyselin vyhlazují pokožku. Vonná peelingová masáž působí jako povzbuzující léčba, která umožňuje zapomenout na únavu a slabost, dodává tělu pocit lehkosti a spoustu energie. Okamžitě po aplikaci je pokožka sametově hladká a jemná.

Účinky:

  • účinně čistí pokožku
  • hydratuje a chrání pokožku proti vysoušení
  • zvyšuje pevnost a odolnost pokožky
  • vyhlazuje pokožku
  • pokožku příjemně provoní

Složení:

  • diamantové mikro krystaly - odstraní odumřelé a suché buňky epidermis, stimulují mikrocirkulaci a aktivně okysličují kožní buňky
  • kofein - stimuluje proces spalování tukové tkáně
  • bioHyaluron Slim Complex™ - intenzivně hydratuje a chrání pokožku proti vysoušení
  • duo Active Moist™ - dlouhodobě hydratuje a chrání pokožku před ztrátou vody, zvyšuje pevnost a odolnost pokožky
  • výtažky z hedvábí - díky vysokému obsahu aminokyselin vyhlazují pokožku

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky včetně citlivé.

Jak aplikovat:
Aplikujte každý den místo sprchového gelu.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Aktivní látky
kyselina hyaluronová

O značce Eveline Cosmetics

Značka Eveline Cosmetics byla založena v roce 1983 a dnes patří mezi největší výrobce kosmetiky v Polsku. Během svého působení na trhu se rozšířila do více než 70 zemí celého světa.

Eveline Cosmetics nabízí širokou paletu produktů dekorativní kosmetiky a výrobků pro péči o tvář i celé tělo. K filosofii značky patří rychlé reagování na nové trendy a myšlenka, že zvolit si správnou kosmetiku je nesmírně důležité.

Kosmetika Eveline se snaží co nejvíce zohlednit potřeby a požadavky svých zákazníků. Důraz klade na to, aby si v její nabídce vybral to nejlepší opravdu každý. Eveline Cosmetics znamená inovativnost, kvalitu, profesionalitu a garanci účinnosti v kombinaci s vstřícným přístupem k zákazníkům. Produkty jsou vysoce kvalitní a zároveň cenově příznivé.

Recenze Eveline Cosmetics Slim Extreme