ESTÉE LAUDER ADVANCED NIGHT REPAIR kosmetická sada VIII. | notino.cz

Estée Lauder Advanced Night Repair

kosmetická sada VIII.

Estée Lauder Advanced Night Repair kosmetická sada VIII.
Estée Lauder Advanced Night Repair kosmetická sada VIII.
Estée Lauder Advanced Night Repair kosmetická sada VIII.
Doprava zdarma
8 Ks
2 609CZK

Kód: EST4654 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: koncentrovaná maska pro obnovu pleti Advanced Night Repair 4 ks + hydratační maska na oční okolí Advanced Night Repair 4 ks

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Estée Lauder

Kosmetika Estée Lauder nese jméno své zakladatelky, jež ve 20. století způsobila ve světě krásy doslova revoluci. Jako neteř lékárníka se Estée dostala k výrobě kosmetiky již v mládí a brzy umíchala svůj první pleťový krém. V roce 1946 pak zahájila prodej vlastních Estée Lauder produktů.

Značka Estée Lauder byla vybudována na obětavosti, vytrvalosti a vášni. Estée často navštěvovala kosmetické salony po celém New Yorku, značka prosperovala díky osobním doporučením jednotlivých zákaznic a přípravky péče o pleť Estée Lauder brzy získaly věhlas.

Z malého podniku se postupně stala prémiová značka mezinárodního formátu. Ikonický Estée Lauder make-up je dnes nedílnou součástí kosmetické výbavy mnoha žen a pleťový krém Estée Lauder je díky luxusním ingrediencím a vědeckému přístupu tím nejlepší, co si pro svou pleť můžete přát. Filozofie značky Estée Lauder je totiž zcela jednoduchá – každá žena může vypadat krásně, a to bez rozdílu věku.

Menu