Estée Lauder Advanced Night Repair

kosmetická sada

Estée Lauder Advanced Night Repair kosmetická sada
Estée Lauder Advanced Night Repair kosmetická sada
Estée Lauder Advanced Night Repair kosmetická sada
8 ks
2 939

Kód: EST4654 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: koncentrovaná maska pro obnovu pleti Advanced Night Repair 4 ks + hydratační maska na oční okolí Advanced Night Repair 4 ks

ks
Večerní doručení Ostrava
úterý 23. 4. 2019
Osobní odběr
Již zítra sobota 20. 4. 2019
Estée Lauder Advanced Night Repair
8 ks | 2 939

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Estée Lauder

Kosmetika Estée Lauder nese jméno své zakladatelky, jež ve 20. století způsobila ve světě krásy doslova revoluci. Jako neteř lékárníka se Estée dostala k výrobě kosmetiky již v mládí a brzy umíchala svůj první pleťový krém. V roce 1946 pak zahájila prodej vlastních Estée Lauder produktů.

Značka Estée Lauder byla vybudována na obětavosti, vytrvalosti a vášni. Estée často navštěvovala kosmetické salony po celém New Yorku, značka prosperovala díky osobním doporučením jednotlivých zákaznic a přípravky péče o pleť Estée Lauder brzy získaly věhlas.

Z malého podniku se postupně stala prémiová značka mezinárodního formátu. Ikonický Estée Lauder make-up je dnes nedílnou součástí kosmetické výbavy mnoha žen a pleťový krém Estée Lauder je díky luxusním ingrediencím a vědeckému přístupu tím nejlepší, co si pro svou pleť můžete přát. Filozofie značky Estée Lauder je totiž zcela jednoduchá – každá žena může vypadat krásně, a to bez rozdílu věku.