Escentric Molecules Discovery Settoaletní voda unisex

Escentric Molecules Discovery Set toaletní voda unisex
Escentric Molecules Discovery Set toaletní voda unisex

Kód: ECN01214 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Escentric Molecules Molecule 01 2 ml + Escentric Molecules Escentric 01 2 ml + Escentric Molecules Escentric 02 2 ml + Escentric Molecules Molecule 04 2 ml + Escentric Molecules Molecule 02 2 ml

Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód niche15 a máte 15% slevu na váš oblíbený niche parfém.

Popis parfému Escentric Molecules Discovery Set
Složení

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým perfektním parfémovým setem Escentric Molecules Discovery Set. Vůně jako dárek zaručeně vždycky potěší.

Vlastnosti:

  • set za výhodnou cenu
  • luxusní vůně

Složení

Typ sady
výhodné balení

O značce Escentric Molecules

Parfémy Escentric Molecules se v roce 2006, kdy byly prvně uvedeny na trh, staly ze dne na den absolutním světovým fenoménem. Jejich úspěch tkví v naprosto minimalistickém složení, které je často postaveno na síle jedné jediné vonné složky.

Escentric Molecules oslavuje parfumérství jako umění chemie. Aroma molekula Iso E Super, jež je klíčovou ingrediencí těchto niche parfémů, byla stvořena v laboratořích již v roce 1973. Parfumérským světem však byla opomíjena až do doby, kdy ji prvně zcela izoloval berlínský parfémář Geza Schoen. Vytvořil  2 vůně – Escentric Molecules Molecule 01 a Escentric Molecules Molecule 02 – které spojuje právě tato speciální vonná složka.

Niche parfémy Escetric Molecules mají dlouhotrvající výdrž a jsou jako stvořené pro každého, kdo rád vyhledává extravagantní a originální věci. Jejich neotřelé aroma vykouzlí na každé pokožce neopakovatelný příběh.

Recenze Escentric Molecules Discovery Set