Dior Diorskin Forever & Ever Wearpodkladová báze pod make-up

2×
Dior Diorskin Forever & Ever Wear podkladová báze pod make-up
Dior Diorskin Forever & Ever Wear podkladová báze pod make-up
odstín 001 30 ml

Kód: CHD4442 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Dior Diorskin Forever & Ever Wear
Vlastnosti

Jste připravena získat absolutně bezchybnou pleť? Bude vaše. Podkladová báze pod make-up Dior Diorskin Forever & Ever Wear pleť zahalí vrstvou hebkosti a hydratace, vyrovná povrch pleti, minimalizuje viditelnost pórů a umožní make-upu dokonale přilnout pro maximálně přirozený vzhled a výdrž líčení. Lehounká textura se snadno aplikuje, nezatěžuje pleť a je vhodná pro všechny typy pleti.

Vlastnosti:

  • lehká textura dokonale splyne s pletí
  • dlouhodobě hydratuje bez nadměrného zatěžování
  • sjednotí tón pleti a minimalizuje viditelnost pórů
  • usnadní přilnutí make-upu
  • prodlouží výdrž líčení a jeho bezchybný vzhled
  • je vhodná pro všechny typy pleti

Jak aplikovat:
Naneste přiměřené množství rovnoměrně na čistou pleť a rozetřete do ztracena. Poté aplikujte make-up jako obvykle.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Dior

Když Christian Dior vytvořil svůj módní dům v roce 1946, představil novou absolutní ženskost. Dnes značka Dior vytváří vše od šatů, doplňků, vůní, rtěnek až po luxusní péči, která přináší krásu každé ženě.

Nekonečná kreativita značky Dior se vtělila do tvůrce parfémů Dior – Françoise Demachyho, který věnoval své výjimečné znalosti budování dnešních i budoucích vůní Dior.

S historií značky Dior je úzce spjatý francouzský region Grasse, kde se v La Colle Noire rozhodl usadit i sám Christian Dior, aby tam pěstoval své vlastní květiny. Od roku 2006 François Demachy, parfémář značky Dior, buduje exkluzivní vztahy s pěstiteli růží a jasmínu, aby zachoval tuto unikátní oblast a její know-how.

V široké nabídce této značky si vybere parfém Dior skutečně každý. Dámy zaujmou vůně Dior J'adore, Miss Dior, Dior Addict a Dior Joy nebo Dior Poison. Pánové si pro změnu přijdou na své s vůní Dior Sauvage nebo Dior Fahrenheit.

Recenze Dior Diorskin Forever & Ever Wear2