Brand logo

DIORDiorshow Mono Couleur Couture profesionální dlouhotrvající oční stíny

2×
DIOR Diorshow Mono Couleur Couture profesionální dlouhotrvající oční stíny
DIOR Diorshow Mono Couleur Couture profesionální dlouhotrvající oční stíny

Popis DIOR Diorshow Mono Couleur Couture
Vlastnosti

Představujeme ikonický Mono Couleur Couture stín na oči v novém couture pouzdru, které bylo inspirováno domem Dior, a širokou škálou spektakulárních barev s různými efekty: velvetový, matný, saténový, metalický a třpytivý. Tyto spektakulární barvy zahrnují také 4 ikonické kousky: Denim, Rouge Trafalgar, Beige Mitzah a Pearl Star.

Oční stín poskytuje dlouhotrvající a intenzivní barvu. Složení je obohaceno o aloe vera a borovicový olej, který zajišťuje pohodlí i pro citlivé oči. Mono Couleur Couture má příjemně krémovou texturu, která je velmi lehká a neslévá se do vrásek očního víčka.

  1. Škála odvážných barev byla inspirována látkami z domu Dior.
  2. Různé efekty: saténový, velvetový, matný, metalický a třpytivý.
  3. Intenzivní a dlouhotrvající barva, které se hodí ke všem tónům pleti.
  4. Pečlivě propracované couture pouzdro se zrcátkem a multifunkčním aplikátorem, který umožňuje nanést stín jako linku, ale i na celé víčko.

Vlastnosti

Odstín
modrý
Efekt
saténový, dlouhotrvající

O značce DIOR

Když Christian Dior vytvořil svůj módní dům v roce 1946, představil novou absolutní ženskost. Dnes značka Dior vytváří vše od šatů, doplňků, vůní, rtěnek až po luxusní péči, která přináší krásu každé ženě.

Nekonečná kreativita značky Dior se vtělila do tvůrce parfémů Dior – Françoise Demachyho, který věnoval své výjimečné znalosti budování dnešních i budoucích vůní Dior.

S historií značky Dior je úzce spjatý francouzský region Grasse, kde se v La Colle Noire rozhodl usadit i sám Christian Dior, aby tam pěstoval své vlastní květiny. Od roku 2006 François Demachy, parfémář značky Dior, buduje exkluzivní vztahy s pěstiteli růží a jasmínu, aby zachoval tuto unikátní oblast a její know-how.

V široké nabídce této značky si vybere parfém Dior skutečně každý. Dámy zaujmou vůně Dior J'adore, Miss Dior, Dior Addict a Dior Joy nebo Dior Poison. Pánové si pro změnu přijdou na své s vůní Dior Sauvage nebo Dior Fahrenheit.

Recenze DIOR Diorshow Mono Couleur Couture2