Creed Discovery Set IV parfémovaná voda (unisex) II.

Creed Discovery Set IV parfémovaná voda (unisex) II.
Creed Discovery Set IV parfémovaná voda (unisex) II.

Kód: CRE04935 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Creed Royales Exclusives Sublime Vanille 2 ml + Creed Neroli Sauvage 2 ml + Creed Original Vetiver 2 ml + Creed Royales Exclusives Jardin d´Amalfi 2 ml + Creed Acqua Originale Cedre Blanc 2 ml

Popis Creed Discovery Set IV
Složení

Sada obsahuje:

  • Creed Royales Exclusives Sublime Vanille 2 ml
  • Creed Neroli Sauvage 2 ml
  • Creed Original Vetiver 2 ml
  • Creed Royales Exclusives Jardin d´Amalfi 2 ml
  • Creed Acqua Originale Cedre Blanc 2 ml

Složení

Druh vůně
nedefinovaná
Typ sady
cestovní sada

O značce Creed

Značka Creed více než 250 let vytváří neobyčejné vůně pro královské rodiny a další náročné zákazníky s vytříbeným vkusem. Od roku 1760, kdy ji v Londýně založil James Henry Creed, se již po sedm generací předává z otce na syna.

Kkrom své dlouhé a věhlasné historie je značka zajímavá také využíváním starověké techniky zpracovávání vzácných materiálů vybraných pro výrobu svých bezkonkurenčních parfémů. Creed upřednostňuje přírodní suroviny nejvyšší kvality před syntetickými alternativami.

Parfémy Creed pyšně nosily významné historické osobnosti jako je královna Viktorie, rakouský císař Franz Josef a jeho žena Sisi, Sir Winston Churchill a prezident John F. Kennedy. Creed i dnes zůstává značkou královských a prezidentských rodin, nosí je Michelle Obama nebo Kate Middleton.

Creed zahrnuje pánské, dámské i unisex vůně, balené v elegantních flakonech, které jsou moderním zpracováním historického odkazu. Mezi ty nejslavnější parfémy Creed patří Green Irish Tweed z roku 1985. V posledních letech pak obrovský úspěch zaznamenala ovocně-pižmová vůně Creed Aventus, inspirovaná dramatickým životem Napoleona Bonaparte.

Značka Creed, to je umění vytváření parfémů, naprostý luxus, nadčasovost a moderní přístup k historickému dědictví.

Recenze Creed Discovery Set IV