Clarins Eye Make-Up Ombre Matte

dlouhotrvající oční stíny s matným efektem

Clarins Eye Make-Up Ombre Matte dlouhotrvající oční stíny s matným efektem
Clarins Eye Make-Up Ombre Matte dlouhotrvající oční stíny s matným efektem
649

Ušetříte 31%
odstín 05 Sparkle Grey 7 g
447

Kód: CLR0928 | 4 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Clarins Eye Make-Up Ombre Matte
odstín 05 Sparkle Grey 7 g | 447

Popis produktu Clarins Eye Make-Up Ombre Matte

Dlouhotrvající oční stíny s matným efektem Clarins Eye Make-Up Ombre Matte. Stíny jsou kombinací zjemňující krémové textury a matného efektu pudru. Produkt má dlouhotrvající efekt a nerozteče se za žádného počasí. Clarins Eye Make-Up Ombre Matte dlouhotrvající oční stíny jsou saténově matné a příznivě působí na oční víčka.

Vlastnosti:

  • saténově matné stíny
  • krémovo-prášková substance
  • dlouhotrvající účinek

Jak aplikovat:
Naneste stíny na oční víčka ze pomoci prstu či aplikátoru a vytvořte stíny dle svého vkusu.

O značce Clarins

Clarins je synonymem prestiže a pojmem na poli péče o pleť a líčení. Tato francouzská luxusní kosmetická značka se zrodila v roce 1954, kdy si student medicíny Jacques Courtin-Clarins otevřel v Paříži svůj první institut krásy.

Filozofie značky Clarins je založena na odpovědném přístupu k životnímu prostředí, proto upřednostňuje u svých produktů rostlinné složení. V kosmetických laboratořích Clarins neustále probíhá ve spolupráci s lékaři, biology a kosmetickými odborníky analyzování a testování jednotlivých výrobků pro optimální výsledky.

V současnosti je značka Clarins zastoupena ve 150 zemích po celém světě, kde má miliony věrných zákazníků. Parfémy a kosmetiku Clarins si oblíbily i ty nejzářivější hvězdy světa módy a showbusinessu, jako jsou Eva Longoria, Madonna, Naomi Watts, Reese Witherspoon, Cindy Crawford nebo Kate Moss.