Chanel Inimitableřasenka pro objem, délku a oddělení řas

4×
Chanel Inimitable řasenka pro objem, délku a oddělení řas
Chanel Inimitable řasenka pro objem, délku a oddělení řas
Doprava zdarma
odstín 10 Noir-Black 6 g
930

Kód: CHA0196 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
čtvrtek 2. 4. 2020

Popis produktu Chanel Inimitable
Vlastnosti

Popis:
Řasenka pro objem, délku a oddělení řas Chanel Inimitable je zkrášlující kosmetický přípravek, který dokonale zvýrazní řasy a podtrhne přirozenou krásu vašich očí. Řasy budou mít po jejím použití viditelně větší objem, prodlouží se a přitom zůstanou krásně oddělené jedna od druhé.
Řasenka Inimitable má jedinečný kartáček, který poskytuje čtyřdimenzionální výsledek nalíčených řas. Jemné a pružné štětinky jsou položeny symetricky. Svoji ideální délkou mohou obalit a dokonale zvýraznit s maximální přesností každou řasu zvlášť.
Speciální textura řasenky vaše řasy nejen zkrášlí, ale také posílí a vyživuje. Po pravidelném používání tak budou vaše řasy zdravé a přirozeně husté. Výsledkem líčení řasenkou Inimitable je fascinující objem, extrémně prodloužené a natočené řasy, které se nelepí a okouzlující, svůdný a naprosto neodolatelný pohled. Použijte luxusní řasenku Inimitable pro krásné a perfektně dlouhé řasy!

Účinky:

  • vytváří délku a objem řas
  • odděluje řasu jednu od druhé
  • dokonale řasy zvýrazní
  • podtrhne jejich přirozenou krásu
  • posiluje a vyživuje řasy
  • nelepí a nedrolí se
  • vytváří svůdný pohled

Jak aplikovat:
Nanášejte dlouhými jemnými tahy na řasy. V případě, že chcete vytvořit dramatické líčení, aplikaci opakujte.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
prodlužující, pro objem

O značce Chanel

Zakladatelka značky Chanel přezdívaná „Královna módy“ – Gabrielle Bonheur Chanel – se narodila v roce 1883 v západofrancouzském městečku Saumur. Módní svět však dobyla až z Paříže svým progresivním návrhem kostýmu s nohavicemi a sukní.

„Coco“ Chanel začínala jako barová zpěvačka, kde získala i svoji přezdívku. Svůj první módní salón otevřela v roce 1912 a brzy se vypracovala na uznávanou návrhářku. V polovině 20. století již udávala trendy haute couture. Značku Chanel nosily osobnosti jako Jacqueline Kennedy nebo Grace Kelly, které si zamilovaly kousky se sportovními a pánskými prvky zachovávající ženskou linii.

G. B. Chanel začala brzy své modely doplňovat i vlastními návrhy šperků a broží a následně se též angažovat v oblasti kosmetiky a parfumérství. Legendární vůně Chanel N° 5 byla na trh uvedena již v roce 1921 a dodnes je jedním z nejslavnějších a nejprodávanějších parfémů.

Recenze Chanel Inimitable