Carolina Herrera 212 VIP Mendeospray pro muže

Carolina Herrera 212 VIP Men deospray pro muže
Carolina Herrera 212 VIP Men deospray pro muže
150 ml
516

Kód: CHR0108 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Carolina Herrera 212 VIP Men

Deospray pro muže Carolina Herrera 212 VIP Men výborně doplňuje toaletní vodu ze stejné řady. Deodorant vás ochrání před vznikem potu a zápachu. Nedráždí pokožku a nezanechává skvrny na oblečení. Orientální a dřevitá vůně vás okouzlí při každém použití a nikdy nezklame.

O značce Carolina Herrera

„Cítím zodpovědnost k ženě dneška – zodpovědnost, aby se cítila sebejistě, moderně a mezi všemi ostatními krásně.“ Slova venezuelské módní návrhářky Caroliny Herrery se odráží v ideách značky, které v roce 1980 vdechla život a propůjčila své jméno.

Ovlivněna mezinárodní kulturou i módou vynikala Carolina Herrera výjimečným osobním stylem od samého začátku. S podporou Diany Vreeland, legendární módní editorky Vogue, debutovala se svou kolekcí v newyorském Metropolitan Club a dočkala se uznání kritiků. Brzy oblékala Jacqueline a Caroline Kennedy, Lauru Bush a později i Michelle Obamu.

Do světa vůní značka úspěšně pronikla v roce 1988 a představila první parfém Carolina Herrera. Později veřejnost ohromila zejména kolekce Carolina Herrera 212, která svým názvem odkazuje na milovaný Manhattan, nebo parfémovaná voda Carolina Herrera Good Girl. I ta, stejně jako další vůně a celá značka, představuje luxus, eleganci a nadčasovost.

Recenze Carolina Herrera 212 VIP Men