L’Oréal Paris Botanicals Radiance Remedymaska pro barvené vlasy

L’Oréal Paris Botanicals Radiance Remedy maska pro barvené vlasy
L’Oréal Paris Botanicals Radiance Remedy maska pro barvené vlasy
Geranium 200 ml

Kód: BTC2595 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu L’Oréal Paris Botanicals Radiance Remedy
Vlastnosti

Maska pro barvené vlasy Botanicals Fresh Care Radiance Remedy hloubkově ošetřuje vaše vlasy, zanechává je hydratované a současně posilňuje jejich zářivost a lesk. Je to nejlepší, co si mohou vaše barvené nebo mdlé vlasy přát!

Maska neobsahuje silikony, parabeny, ani umělá barviva a její textura je bílý tekutý gel. Balení je vyrobeno ze 100% recyklovaného materiálu (s výjimkou barviv), což vám umožňuje jej jednoduše zpracovat v rámci recyklovaného odpadu.

Účinky:

  • hluboce vlasy hydratuje
  • dodává vlasům zdravý lesk
  • chrání barvu vlasů
  • ulehčuje rozčesávání vlasů
  • dodává svěží vůni

Složení:

  • esence z listů pelargonie a rostlinný komplex – hydratují a podporují zářivost barvených vlasů

Jak aplikovat:
Aplikujte dávku masky Botanicals Fresh Care Radiance Remedy na vlasy, nechte působit 3 minuty a relaxujte při její svěží, květinové vůni. Následně opláchněte. Používejte v kombinaci s přípravky ze stejné řady.

Vlastnosti

Typ vlasů
barvené vlasy
Účinek
ochrana barvy
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

Napsali jsme o L’Oréal Paris Botanicals Radiance Remedy
Články

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Botanicals Radiance Remedy