Bentley Infinite Rush toaletní voda pro muže

1×
Bentley Infinite Rush toaletní voda pro muže
Bentley Infinite Rush toaletní voda pro muže
Akce
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 550

Ušetříte 72%
60 ml
429

Kód: BTL2894 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Bentley Infinite Rush
Složení

Pánská toaletní voda Bentley Infinite Rush byla navržena pro muže, kteří chtějí posouvat své hranice. Dřevitě-kořenitá vůně je osvěží přívalem adrenalinu a vnese do jejich života špetku rizika. Bentley Infinite Rush představuje neobyčejný doplněk pro charismatické muže s kultivovaným chováním. Poukazuje na jejich eleganci a dobrodružnou povahu a zahrnuje je luxusem. Flakon vůně je vyroben z kvalitního těžkého skla, připomínajícího broušený krystal. Zdobí ho nezaměnitelné logo značky, které tvoří písmeno „B“ s křídly.

Toaletní voda Infinite Rush exploduje ve svrchní tóny z růžového pepře a prolíná se se šťavnatými mandarinkami. Aromatický dotek rozmarýnu evokuje čistou mužnost a nadopuje vás novou energií. Srdce tepe nespoutanou silou svěžího elemi, citronu, fenyklu, papriky a kadidla. Vonné tóny obklopuje elegantní vetiver a cedr. Do roušky tajemství halí toaletní vodu vzácné jantarové dřevo, čerstvý mech a svůdné pižmo.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
růžový pepř, mandarinka, rozmarýn
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
cedr, vetiver, elemi
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Bentley

Pocit nefalšovaného luxusu legendárního automobilového světa zažijete s parfémy Bentley. Eleganci, rafinovanost a prestiž, stejně jako tradiční postupy a nejnovější trendy v sobě totiž spojují nejen proslulé vozy této britské značky, ale také její mimořádné vůně.

Pánské parfémy Bentley jsou pečlivě promyšlené do posledního detailu. Od roku 2013, kdy byla představena první toaletní voda Bentley for Men, si vůně získaly řadu příznivců, a to nejen mezi automobilovými nadšenci. Jejich úspěch je založen na prvotřídních surovinách a kultovním designu.

Vonné kompozice plné svěžesti a orientálních tónů vytvářejí renomovaní francouzští parfémáři, jako Nathalie Lorson, Mylène Alran nebo Mathilde Bijaoui. Flakony vůní se vyznačují čistými liniemi a precizním zpracováním, a odráží tak v sobě samotného ducha automobilů Bentley. Dopřejte si i vy kousek britské svůdnosti a střídmé elegance prostřednictvím Bentley parfémů.

Recenze Bentley Infinite Rush1