4 tipy pro krásu v létě od značky Foreo

25. července 2019notino.cz

S létem se pojí spousta příjemného: dovolené, opalování, výlety, moře, grilovačky, festivaly a mnoho dalšího. Při těchto aktivitách však nesmíme zapomínat na kvalitní péči o pleť, která se musí vyrovnávat například se slunečním zářením a pocením. K tomu, abychom si udržely pleť hladkou, pevnou a se zářivým vzhledem, přitom stačí pouhé dvě minuty denně. Víme, jak na to. S produkty pleťové péče FOREO, které se vejdou do každé cestovní tašky a kabelky.

1. Jak pleť rozzářit

Bez ohledu na roční období je základem správné péče o pleť pravidelné čištění obličeje. Léto je vzhledem k vysokým teplotám i vlhkosti pro pokožku obzvláště náročné. Pleť produkuje více potu i kožního mazu, a tak je vhodné obličej čistit dvakrát denně. Ideálními pomocníky k tomuto rituálu jsou sonické kartáčky z řady FOREO LUNA™, díky kterým bude pleť hladká a svěží. Luna™ Fofo péči o pleť přizpůsobí přesně vašim individuálním potřebám. Luna™ Go zbaví pleť nečistot, kožního mazu a odumřelých buněk i na cestách a s aplikacemi ovládanou LUNA™ 3 si můžete vychutnat i příjemné čisticí masáže. Stačí si jen vybrat ze široké nabídky těchto sonických kartáčků ten pravý pro sebe.

2. Jak zmírnit kruhy pod očima a stárnutí pleti

Dlouhé letní noci se s masážním přístrojem na okolí očí FOREO Iris™ na vaší tváři nijak negativně neprojeví. Tento silikonový vynález vyrovnává kontury očí jemnými T-Sonic pulzy, odstraňuje otoky i tmavé kruhy pod očima a zároveň snižuje známky stárnutí.

3. Jak zatočit s akné

Akné chceme typicky řešit velmi rychle a účinně. Pro období festivalů a grilovaček to platí zejména. FOREO Espada je pero s modrým světlem pro zmírnění projevů akné. Laser zaměřený na odstraňování bakterií způsobujících akné v kombinaci s T-Sonic pulzací odstraňuje pupínky přímo a usnadňuje obnovu pleti, čímž dělá pokožku zdravější a zářivější.

4. Jak dopřát svému chrupu zdravé a šetrné čištění

Stejně jako o pleť je nutné pravidelně pečovat i o váš chrup. S řadou elektrických zubních kartáčků FOREO Issa™ se z každé dvouminutové dentální rutiny stane uklidňující masáž. Jemný, ale účinný pohyb a cirkulace chrup efektivně a šetrně k dásním vyčistí. Díky sonickým vibracím se navíc předchází vzniku kazů a zubního kamene. Kartáčky jsou k dostání ve všech odstínech léta.

Přečtěte si více