Bath & Body Works Black Rubber

držák na vůni do auta clip

Bath & Body Works Black Rubber držák na vůni do auta   clip
Bath & Body Works Black Rubber držák na vůni do auta   clip
Bath & Body Works Black Rubber držák na vůni do auta   clip
držák na vůni do auta clip
249

Kód: BBO0598 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Bath & Body Works Black Rubber
držák na vůni do auta clip | 249

Popis parfému Bath & Body Works Black Rubber

Provonět a zároveň zkrášlit interiér vašeho automobilu ještě nikdy nebylo tak snadné! Značka Bath & Body Works nabízí originální a jednoduchý způsob, jak naplnit váš vůz příjemným aroma a zakrýt pach domácího mazlíčka, oblečení z posilovny i jídla z fastfoodu. Navíc se vůně do auta obejde bez elektrické zástrčky, baterie nebo plamene svíčky, a je tak ideálním řešením, jak si užít vaši oblíbenou bytovou vůni Bath & Body Works i na cestách.

Držák na vůni Bath & Body Works je k dispozici v několika zábavných provedeních. Stačí si vybrat požadovaný motiv odpovídající právě vašemu stylu. Následně již pouze zvolte z široké nabídky náplní Scentportable a pořiďte si vaši oblíbenou vůni, která vám zpříjemní jízdu na prázdninovou dovolenou i každodenní cestu do zaměstnání.

Součástí držáku je klips, pomocí kterého vůni snadno připevníte k průduchům klimatizace.
Náplně do držáku je třeba zakoupit samostatně.

Užívejte si s Bath & Body Works oslnivou svěžest a zážitek z každé jízdy!

O značce Bath & Body Works

Značka Bath & Body Works byla založena roku 1990 v americkém Ohiu, velmi rychle expandovala a dnes vytváří jedny z nejoblíbenějších vůní v Americe. Společnost si velmi zakládá na svém závazku – vyhledávat po celém světě nejnovější trendy a nejkrásnější vůně, aby svým zákazníkům mohla vždy nabídnout ty nejšpičkovější vonné produkty.

Filozofií Bath & Body Works je vylepšovat emoční a psychickou pohodu pomocí jednoduchých příjemných rituálů každodenní osobní péče. Za tímto účelem značka vytvořila širokou škálu kosmetických produktů s originálními vůněmi.

Tělové spreje a toaletní vody Bath & Body Works jsou navíc vytvářeny ve spolupráci se skutečně renomovanými mistry parfuméry, jako jsou Honorine Blanc, Clement Gavarry nebo David Apel.

Vonné produkty Bath & Body Works učiní každý váš den zaručeně příjemnější.