Avon Naturals Fragrance

tělový sprej s třešňovým květem

4×
Avon Naturals Fragrance tělový sprej s třešňovým květem
Avon Naturals Fragrance tělový sprej s třešňovým květem
Avon Naturals Fragrance tělový sprej s třešňovým květem
Avon Naturals Fragrance tělový sprej s třešňovým květem
100 ml

Kód: AVO1486 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Avon Naturals Fragrance
100 ml

Popis kosmetiky Avon Naturals Fragrance

Popis:
Svěží tělový sprej Avon Naturals s třešňovým květem je velmi lehká vůně vhodná pro jarní a letní období. Je vhodný pro všechny milovnice květinových vůní, pro ženy, které nemají v oblibě příliš těžké a výrazné vůně. Propůjčuje vaší pokožce jemnou, smyslnou vůni, která vydrží po celé hodiny. Báječně vás osvěží a povzbudí vaše smysly. Nabije vás pozitivní energií. Přenese vás v čase k čerstvě rozkvetlým třešňovým stromům. Mimořádně lehké složení vás zahalí do závoje velmi svěžího a čistého aroma. Přivítejte jaro s úžasnou vůní Avon Naturals. V nepříznivém, deštivém počasí vám okamžitě zlepší náladu. Nezanechává skvrny na oblečení a nedráždí pokožku.

Účinky:

  • provoní pokožku
  • osvěží a povzbudí vaše smysly
  • nezanechává skvrny na oblečení a nedráždí pokožku

Jak aplikovat:
Kromě aplikace na tělo lze také používat jako osvěžovač vzduchu.

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.