AvonBubble Bath Opulent Orchid pěna do koupele s vůní orchideje

1×
Avon Bubble Bath Opulent Orchid pěna do koupele s vůní orchideje
Avon Bubble Bath Opulent Orchid pěna do koupele s vůní orchideje
1000 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: AVO06487

Po náročném dni si zasloužíte chvíle ničím nerušeného relaxu ve vaně plné horké vody a nadýchané voňavé pěny. Pěna do koupele s vůní orchideje Avon Bubble Bath promění vaši koupelnu v luxusní wellness. Zavřete oči a nechte se unášet na vlnách podmanivé květinové vůně, která zklidní vaši mysl.

Vlastnosti:

  • vytváří ve vaně bohatou pěnu
  • naladí mysl na spánek
  • má zklidňující účinky
  • nádherně voní

Jak aplikovat:
Při napouštění vany přidejte pěnu do horké vody a nechte napěnit.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.