Artdeco Eye Designer Refillvyměnitelná náplň očního stínu

Artdeco Eye Designer Refill vyměnitelná náplň očního stínu
Artdeco Eye Designer Refill vyměnitelná náplň očního stínu
Doprava zdarma
odstín 27.98 Metallic Oleander 0,8 g
241

Kód: ART3347 | 3 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
pondělí 6. 4. 2020
Osobní odběr
sobota 4. 4. 2020

Popis produktu Artdeco Eye Designer Refill
Vlastnosti

Vyměnitelná náplň očního stínu ARTDECO Hypnotic Blossom umožní libovolně doplnit či vyměnit odstín očních stínů a měnit tak look dle vašeho přání.

Vlastnosti:

  • intenzivní pigment zajistí výraznou barvu a sytost
  • pudrová textura se snadno nanáší
  • vyměnitelná forma umožní měnit a nahrazovat odstíny
  • houbičkové aplikátory jsou šetrné a odolné
  • tvar aplikátoru umožní precizní aplikaci
  • produkt není testován na zvířatech
Jak aplikovat:
Z tužky sejměte uzávěr, odstraňte víčko z náplně a našroubujte ji na tužku namísto původní náplně. Aplikátory doporučujeme pravidelně čistit pro zachování hygienické čistoty.


Vlastnosti

Efekt
metalický

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Eye Designer Refill

tracking pixel