AlcinaWimpernserum2 růstové sérum pro řasy a obočí

Alcina Wimpernserum2 růstové sérum pro řasy a obočí
Alcina Wimpernserum2 růstové sérum pro řasy a obočí
4,5 ml

Kód: ALC01884 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Alcina Wimpernserum2
Vlastnosti

Dát si záležet na úpravě řas se vyplatí, dokáží totiž dokonale zvýraznit váš pohled. Produkt Alcina Wimpernserum2 vám s péčí o řasy spolehlivě pomůže.

Vlastnosti:

  • vyživuje a obnovuje řasy
  • pečuje také o obočí
  • urychluje růst řas a posiluje je
  • snadná a rychlá aplikace v pohodlí domova

Jak používat:
Aplikujte podél linie vrchních i spodních řas. Zamezte přímému styku s očima. Na čisté a suché obočí naneste pomocí aplikátoru malé množství produktu. Používejte 1× denně, nejlépe před spaním.

Vlastnosti

Účinek
stimulace růstu, regenerace, výživa

O značce Alcina

Kosmetika Alcina přináší kompletní systém péče, který naplní individuální potřeby každé ženy. Poprvé tak můžete zažít opravdu skvělý pocit z kosmetiky, která bude sedět na míru vaší osobité kráse. Alcina klade důraz na vysokou kvalitu svých produktů, čistotu a nezávadnost jednotlivých složek. Všechny ingredience jsou harmonicky sladěny, aby fungovaly co nejefektivněji.

Historie značky Alcina sahá až do roku 1905, kdy v německém Bielefeldu založil lékárník Dr. Wolff chemicko-farmaceutickou továrnu. Tato firma začala postupně uvádět na trh léčiva i vysoce účinné kosmetické produkty, mezi které patří i úspěšný šampon Alpecin. V současnosti je pleťová, dekorativní a vlasová kosmetika Alcina dostupná v desítkách zemí na celém světě.

Recenze Alcina Wimpernserum2