Wolfberry Superfoodsnáhrada

2×
Wolfberry Superfoods náhrada
Wolfberry Superfoods náhrada
700 g

Kód: WFG5276 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte nad 1 200 Kč a vyberte si svůj perfektní dárek v košíku. Akce platí do vyprodání zásob.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Wolfberry Superfoods
Vlastnosti

Popis:
Wolfberry himálajská sůl růžová je neuvěřitelně čistá a doslova nabitá minerály! Je stará miliony let, takže se na ní nepodepsala civilizace jako například u mořské soli, která je těžena ze znečištěných oceánů. Pro konzumaci je vybíráno jen asi 10 % nejkvalitnější soli a ta je pravidelně kontrolována v nezávislých laboratořích. Wolfberry himálajská růžová sůl se těží z dolů ručně, v souladu s přírodou a dlouholetou tradicí. Při těžbě se nepoužívají žádná mechanická zařízení ani trhaviny. Poté, co je sůl ručně vytěžena, rozdrcena a promyta je následně vysušena na slunci. Sůl je sterilně zabalena a určena k přímé konzumaci. Obsahuje 88 prvků, z toho 84 minerálů, které jsou v tak malých částicích, že jsou snadno absorbovány buňkami lidského těla. Výborně se hodí i do relaxačních koupelí, při kterých pokožka účinně vstřebá obsažené minerály. S touto unikátní solí můžete doplnit cenné minerály ve stravě a zárověň své tělo hýčkat v relaxační koupeli!

Účinky:

  • alternativa kuchyňské soli
  • použití v kuchyni i do koupele
  • neobsahuje chemicky přidaný jód ani chlór
  • bez přídavku protihrudkující směsi
  • udržuje rovnováhu mezi kyselým a zásaditým prostředím v těle
  • obsahuje železo, které je důležité pro krvetvorbu

Složení:

  • 100% himalájská sůl růžová
  • alergeny: bez alergenů
  • všechny prvky obsažené v himálajské růžové soli: vodík, lithium, beryllium, bor, uhlík, dusík, kyslík, fluorid, sodík, hořčík, hliník, křemík, fosfor, síra, chlorid, draslík, vápník, skandium, titan, vanad, chrom, mangan, železo, kobalt, nikl, měď, zinek, galium, germanium, arsen, selen, brom, rubidium, stroncium, ytterbium, zirkonium, niob, molybden, technecium, ruthenium, rhodium, palladium, stříbro, kadmium, indium, cín, antimon, telur, jód, cesium, barium, lanthan, cer, praseodym, neodym, promethium, samarium, europium, gadolinium, terbium, dysprosium, holmium, erbium, thulium, ytterbium, lutecium, hafnium, tantal, wolfram, rhenium, osmium, iridium, platina, zlato, rtuť, thalium, olovo, bismut, polonium, astat, francium, radium, aktinium, thorium, protaktinium, uran, neptunium, plutonium

Nutriční hodnoty ve 100 g:

Energie

12 kJ / 3 kcal

Tuky

< 0,4 g

z toho nasycené

0,3 g

Bílkoviny

0,94 g

Sacharidy

< 0,1 g

z toho cukry

0,05 g

Vláknina

< 0,5 g

Sůl

94,1 g

Vápník

205 mg

Draslík

618 mg

Železo

105,4 mg

Použití:
Používejte jako běžnou kuchyňskou sůl. Vhodná je i do koupele.

Uchovávání:
Skladujte v suchu a temnu.

Země původu / Výrobce:
Pákistán / Wolfberry s.r.o.

Vlastnosti

Druh balení
prášek
Dle účelu
Podpora vnitřního zdraví

O značce Wolfberry

Česká společnost Wolfberry zahájila svou činnost v roce 2005 a to importem kustovnice čínské (Lycium chinense). V současné době dodává na trh pestrou škálu superpotravin, potravin, nápojů i kosmetických přípravků.

Značka Wolfberry klade enormní důraz na kvalitu. Z tohoto důvodu preferuje suroviny pocházející z ekologického zemědělství. Každý výrobek před uvedením do prodeje prochází přísným testováním.

Kromě produktů kustovnice naleznete v nabídce Wolfberry například chia semínka, panenský kokosový olej, kakaový prášek, třtinový cukr či extrakt ze zeleného ječmene. Samostatnou zmínku si zaslouží ovocné tyčinky Wolfberry, které se díky svým blahodárným účinkům na lidský organismus a výtečné chuti těší velké oblibě spotřebitelů všech věkových kategorií.

Značka Wolfberry se postupem času stala synonymem pro zdravý životní styl a čerstvost. Pokud chcete být v dobré psychické i fyzické kondici, neváhejte a rozšiřte řady jejích spokojených zákazníků. Značka Wolfberry jistě zaujme všechny, kteří chtějí žít zdravě, jsou nároční a nespokojí se s málem.

Recenze Wolfberry Superfoods