Yves Saint Laurent Majestic Rose parfémovaná voda pro ženy

1×
Yves Saint Laurent Majestic Rose parfémovaná voda pro ženy
Yves Saint Laurent Majestic Rose parfémovaná voda pro ženy
80 ml

Kód: YSL2422 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Yves Saint Laurent Majestic Rose
Složení

Majestic Rose je orientální květinová vůně pro ženy s výrazným akordem dřeva oud. Patří do řady Oriental Collection proslulé francouzské módní značky Yves Saint Laurent. Značka, založená dnes již legendárním návrhářem se zvučným jménem Yves Henri Donat Mathieu-Saint-Laurent, již po mnoho desítek let obohacuje svět módy o vytříbené oděvy, doplňky a samozřejmě také vůně špičkové kvality. Majestic Rose, pocta královně květin, růži, nabízí vůni kombinující hojnost a záhadnost.

Jedna z ústředních komponent parfému Majestic Rose, vzácné dřevo stromu aquilárie, nazývané orlí dřevo, agarové dřevo, oud, aoud či (v arabštině) oudh, je úchvatná surovina s pryskyřičnatým aroma, nejdražší dřevo na světě, které se po staletí využívá pro výrobu kadidla a (zejména arabských) parfémů. Intenzita této skutečně královské ingredience, označované někdy také jako „tekuté zlato“ nebo „dřevo bohů“, se v kompozici Yves Saint Laurent Majestic Rose pojí, jak již název napovídá, v oblíbeném duu s velkolepou vůní růže.

Řada parfémů Oriental Collection, inspirovaná hojností Orientu, je uměleckou kombinací vášně a vytříbenosti a oslavuje záhady a rafinovanost krajiny s nekonečným bohatstvím. Tato kolekce značky Yves Saint Laurent je pozvánkou na výpravu do Orientu. Každá z vůní Oriental Collection je mistrovsky vytvořenou parfémovanou vodou v úchvatném flakonu zdobeném zlatem. Majestic Rose, vytvořená renomovaným návrhářem parfémů Albertem Morillasem, pojímá růži nesmírně smyslným a vitálním způsobem a zasazuje ji do kouzelně svůdné kompozice.

Ve vonné kompozici Yves Saint Laurent Majestic Rose najdeme tóny maliny, šafránu, agarového a guajakového dřeva a samozřejmě úchvatné májové růže. Výrazná růže rozvíjí svou majestátní svůdnost podpořenou a prohřátou kořenitým šafránem plným života. Maliny dodávají úchvatnou šťávu a balzámový, lehce kouřovitý základ s dominantním nezaměnitelným dřevitým akordem dřeva oud doplňuje hloubku a mysteriózní dimenzi. Celkové aroma Majestic Rose je svůdné, záhadné a naprosto nezapomenutelné.

Yves Saint Laurent Majestic Rose nadchne zejména ženy, které mají rády kombinaci dřeva oud a růže, tak populární zejména u orientálních parfémů. Zamilují si ji také všechny zákaznice, které dokáží ocenit skutečnou kvalitu a obdivují elegantní sofistikovaný styl značky YSL. Hodí se na denní i večerní nošení po celý rok, nejlépe ale vynikne při teplejších večerech, kdy se naplno rozvine její orientální majestátnost a záhadné kouzlo.

parfémovaná voda Yves Saint Laurent Majestic Rose zaujme nejen svou magicky svůdnou vůní, ale také balením. Bohatě působící a současně elegantní hranatý flakon zdobený zlatem zcela ve stylu značky YSL doplňuje sofistikovaná krabička zlaté barvy. Vyzkoušejte parfém, který vás zahalí do orientálního aroma plného přitažlivé záhadnosti a luxusní bohatosti, a obohaťte svou kosmetickou výbavu o klenot od značky právem patřící k naprosté špičce. Díky vytříbené kvalitě a ikoničnosti značky YSL je Pour Homme také dokonalým dárkem pro ženu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Yves Saint Laurent Majestic Rose – orientální, majestátní, záhadná, svůdná a hojností oplývající vůně.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
agarové dřevo, malina, růže, guajakové dřevo, šafrán
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.

Recenze Yves Saint Laurent Majestic Rose1