Yves Saint Laurent Full Matte Shadowtekuté oční stíny s matným efektem

6×
Yves Saint Laurent Full Matte Shadow tekuté oční stíny s matným efektem
Yves Saint Laurent Full Matte Shadow tekuté oční stíny s matným efektem
odstín 1 Cheeky Pink 4,5 ml
749

Kód: YSL4946 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 9. 4. 2020
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 9. 4. 2020

Popis produktu Yves Saint Laurent Full Matte Shadow
Vlastnosti

Tekuté oční stíny s matným efektem Yves Saint Laurent Full Matte Shadow s lehkou texturou a vysokou pigmentací dodají vašemu líčení intenzivní a výrazný efekt, díky tekuté textuře se snadno aplikují a dlouhotrvající složení zajistí bezchybný vzhled až na několik hodin.

Vlastnosti:

  • tekutá formule se snadno aplikuje a přilne k víčku
  • lze snadno vrstvit
  • bohatý pigment dodá výraznou a sytou barvu
  • složení po aplikaci získá trendy matný efekt
  • dlouhotrvající složky zajistí výdrž až po několik hodin
  • aplikátor usnadní rychlé a přesné nalíčení

Jak aplikovat:
Pomocí aplikátoru rovnoměrně naneste na oční víčka a nechte krátce zaschnout. Pro intenzivnější efekt vrstvěte dle potřeby.

Vlastnosti

Efekt
matný

O značce Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to jak v oblasti módy, tak ve světě kosmetiky a parfémů.

Yves Saint Laurent byl jedním z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů 20. století. Během své více než 40leté kariéry utvářel a měnil módní trendy a věřil, že krása je absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal ve svých 25 letech vedení módního domu Dior a stal se tak historicky nejmladším uměleckým ředitelem ve světě haute couture. Svou vlastní značku představil světu v roce 1961.

Exkluzivní kosmetika, make-up i originální parfémy Yves Saint Laurent tvoří nedílnou součást této věhlasné značky. Nechte se oslnit jedinečnou kompozicí vůně Black Opium nebo dopřejte své tváři dotek přípravků z kolekce Touche Éclat.

Vyzkoušejte i vy luxus těch nejlepších produktů, z nichž mnohé se po právu staly ikonami. Yves Saint Laurent – když se krása stane gestem.

Recenze Yves Saint Laurent Full Matte Shadow