Tiziana Terenzi Black Laudano Nero parfémový extrakt unisex

5×
Tiziana Terenzi Black Laudano Nero parfémový extrakt unisex
Tiziana Terenzi Black Laudano Nero parfémový extrakt unisex
100 ml
4 390

Kód: TRZ0127 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Tiziana Terenzi Black Laudano Nero
Složení

Podtrhněte výjimečnost své osobnosti magickou vůní parfémového extraktu Tiziana Terenzi Laudano Nero, která bude kráčet vždy několik kroků před vámi!

  • kouřová, balzamická vůně
  • hypnotická, temná a sexy
  • silná a dlouhotrvající

Složení vůně
Bohatá a výrazná vůně Tiziana Terenzi Laudano Nero je netradiční kompozice s akordy břidlice a popela. Kompozice je vybudovaná okolo aroma koňaku, kadidla a agarového dřeva. Tento pilíř doplňuje buket květin a dřevité podtóny. Vůni plnou kontrastů dotváří sladký med a tabák, který se prolíná s pronikavým kafrem. Intenzivní dřevité aroma vůně s kouřovým nádechem přiláká pozornost lidí okolo vás.

Příběh vůně
Ladano Nero je vůně inspirovaná bezstarostným bohémským životem v Paříži za deštivého podzimního dne. Dřevitá vůně koňakových sudů se rozlévá po prostoru zaprášeného sklepa. Sejděte po vrzavých schodech a nechte oči zvyknout na tlumené světlo svíček. Hřejivá vůně suchého dřeva a jemného koňaku vám dá zapomenout na čas.

Složení

Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
rozmarýn, břidlice, santalové dřevo, kosatec, cedr, popel, med, růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
labdanum, agarové dřevo, kašmírové pižmo, kafr, vetiver, dub, pižmo, kadidlo, vanilka, vavřín
Druh vůně
orientální, kořenitá

O značce Tiziana Terenzi

Historie italské rodinné společnosti Tiziana Terenzi sahá do roku 1968. Právě tehdy se jistý Evelino Terenzi rozhodl navázat na dílo svého otce Guglielma, velkého milovníka kolínských vod, který se živil výrobou kostelních svící.

Evelino se oproti otci zaměřil na aromatické produkty a přestože měl k dispozici laboratoř o velikosti pouhých 16 metrů čtverečních, podařilo se mu prosadit. Během krátké doby se vonné kameny, katalytické difuzéry i další výrobky Tiziana Terenzi staly skutečným pojmem. První řadu parfémů představila značka po 44 let od svého založení, další kolekce však na sebe už nenechaly dlouho čekat.

Všechny vůně Tiziana Terenzi jsou unisexové a doslova nabité emocemi. Ztělesňují faustovskou touhu pokusit se zastavit okamžik štěstí. Značka Tiziana Terenzi zaujme všechny jedince, kteří se nespokojí s málem a chtějí podtrhnout svou individualitu.

Recenze Tiziana Terenzi Black Laudano Nero5