S.T. DupontRoyal Amber parfémovaná voda unisex

S.T. Dupont Royal Amber parfémovaná voda unisex
S.T. Dupont Royal Amber parfémovaná voda unisex
100 ml
1 413

Kód: STD0271 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 29. 9. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 29. 9. 2021

Popis S.T. Dupont Royal Amber
Složení

Orientální unisex parfémovaná voda S.T. Dupont Royal Amber je inspirovaná příběhy Tisíce a jedné noci. Díky svému autentickému aroma vás v myšlenkách přenese do královského paláce a dodá vám pocit výjimečnosti.

  • orientální živočišná vůně
  • pro náročné ženy a elegantní muže
  • vhodná pro běžné nošení i slavnostní příležitosti

Složení vůně
Vytříbená vonná kompozice vůně S.T. Dupont Royal Amber se skládá z hřejivých akordů vzácné ambry a vzrušujících tónů kůže, které dodávají parfémované vodě živočišnost. Toto sofistikované spojení dvou výrazných ingrediencí zcela okouzlí vaše smysly a podmaní si vaše okolí. Spolehnout se můžete na intenzivní a dlouhotrvající aroma, které vás bude provázet od rána do večera.

Složení

Složení
kůže, ambra
Druh vůně
orientální

O značce S.T. Dupont

S.T. Dupont je exkluzivní, světově uznávaná značka, která se proslavila zejména výrobou zapalovačů, tužek, peněženek a hodinek. Založil ji roku 1872 Francouz Simon Tissot Dupont, který si zakládal na vysoké kvalitě svých výrobků. Exkluzivitu této značky podtrhuje například i fakt, že mezi lety 1958-1963 byly všechny zapalovače značky S.T. Dupont vyrobeny z ryzího zlata. S.T. Dupont se stal dodavatelem králů, císařů, mahárádžů, velvyslanců i bankéřů. V současné době ovládá S.T. Dupont 70 % trhu s luxusními zapalovači.

Ve světě kosmetiky a parfémů, se S.T. Dupont dostal do povědomí svými luxusními parfémy pro muže. Dnes S.T. Dupont vytváří doplňky a produkty jak pro muže, tak pro ženy. Luxusní parfémy nesoucí značku S.T. Dupont si můžete nyní pořídit i v našem obchodě.

Recenze S.T. Dupont Royal Amber