Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner Sleekkosmetická sada V.

Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner Sleek kosmetická sada V.
Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner Sleek kosmetická sada V.
kosmetická sada V.

Kód: SCW3357 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: sprej pro tepelnou úpravu vlasů 200 ml + lak na vlasy pro silné zpevnění 300 ml + kartáč na vlasy 1 ks

Dárek pro vás
S kódem 20cz nakoupíte produkty vybraných značek o 20 % výhodněji! Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
uhlazení vlasů
Typ sady
dárková sada

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.

Recenze Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner Sleek