Revlon Cosmetics Super Lustrous™ krémová rtěnka s perleťovým leskem

Revlon Cosmetics Super Lustrous™ krémová rtěnka s perleťovým leskem
Revlon Cosmetics Super Lustrous™ krémová rtěnka s perleťovým leskem

Popis Revlon Cosmetics Super Lustrous™
Vlastnosti

Popis:
Krémová rtěnka Revlon Super Lustrous™ z portfolia renomované značky dekorativní kosmetiky Revlon Cosmetics dodává úsměvu nepřehlédnutelnou krásu. Ikonická rtěnka se speciálními pigmenty pro odvážné, bohaté barvy rty nalíčí a současně vyhlazuje a hydratuje jejich jemnou pleť.

Účinky:

  • dodává rtům bohatou, odvážnou barvu
  • hydratuje
  • vyhlazuje

Složení:

  • speciální pigmenty micro-fine
  • hydratační aktivní látky

Vlastnosti

Odstín
růžový, nude
Konzistence
stick
Aktivní látky
vitamin C, aloe vera, vitamin E
Efekt
perleťový, hydratační

O značce Revlon Cosmetics

Revlon Cosmetics je značka dekorativní kosmetiky, která byla založena v roce 1932 bratry Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky Revson přidal ze svého příjmení písmeno L. Takto vznikl světově používaný název Revlon.

Prvními výrobky firmy byly laky na nehty, které značce Revlon zajistily prvotní úspěch. Díky tomu se sortiment Revlonu začal velice rychle rozrůstat o další kosmetické produkty. V současné době je Revlon Cosmetics jedním z největších kosmetických gigantů známých po celém světě.

Revlon Cosmetics nabízí dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality, která je používaná v těch nejvyhlášenějších světových salónech. Inovativní módní značka Revlon Cosmetics má dlouhodobou pověst jako výrobce udávající trendy ve světě kosmetiky a péči o pleť. Cílem Revlon Cosmetics je poskytnou ženám půvab pomocí kvalitních produktů za přijatelné ceny.

Recenze Revlon Cosmetics Super Lustrous™