Regina R-Matic

tužka na oči

1×
Regina R-Matic tužka na oči
Regina R-Matic tužka na oči
odstín Grey
69

Kód: RGN3923 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Regina R-Matic
odstín Grey | 69

Popis produktu Regina R-Matic

Popis:
Vysouvací tužka na oči Regina R-Matic v plastovém obalu je velmi kvalitní, její tuha má dokonale měkké složení a vykreslíte s ní bezchybné linky. S touto pomocnicí docílíte kvalitních kontur na horních a spodních víčkách.

Účinky:

  • snadné použití
  • rychlé vykreslení očních kontur
  • dokonalé nalíčení
  • dlouhotrvající efekt

Jak aplikovat:
Linku naneste jedním tahem na horní nebo dolní oční víčko.  

Vlastnosti

Barva
šedá
Voděodolné
ne

O značce Regina

Značka Regina patří do portfolia české společnosti Detecha. Vznikla v roce 1954 a specializuje se na výrobu a prodej dekorativní kosmetiky. Její filosofie je jednoduchá – nabízet prvotřídní a současně finančně dostupné produkty. Díky tomuto přístupu si získala velkou oblibu zákazníků.

Krémy, sprchové gely, jelení loje a další výrobky značky Regina obsahují osvědčené ingredience jako mandlový olej, měsíček lékařský, zelený čaj, sůl z Mrtvého moře či aloe. Snadno se aplikují a rychle působí. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž kvalitní přípravky pro líčení.

Kosmetika Regina je velmi účinná, bezpečná a šetrná vůči životnímu prostředí. Vyzkoušejte ji a přesvědčte se o jejích skvělých vlastnostech sami. Značka Regina jistě zaujme všechny, kteří touží po perfektním vzhledu a trpí různými dermatologickými problémy.