PhilipsSonicare Sensitive Standard HX6052/07 náhradní hlavice pro zubní kartáček

2×
Philips Sonicare Sensitive Standard HX6052/07 náhradní hlavice pro zubní kartáček
Philips Sonicare Sensitive Standard HX6052/07 náhradní hlavice pro zubní kartáček
White 4 ks
699

Kód: PHI1488 | Skladem

Kartáčkové hlavice Philips Sonicare jsou kompatibilní se všemi elektrickými zubními kartáčky Philips Sonicare.

Tipy, jak vybrat pro vás nejvhodnější hlavici naleznete ZDE.

1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Philips Sonicare Sensitive Standard HX6052/07

I každodenní péče o citlivé zuby se může obejít bez bolesti a nepříjemných pocitů. Náhradní hlavice pro zubní kartáček Philips Sonicare Sensitive Standard HX6052/07 disponuje ultra měkkými vlákny pro jemné a současně efektivní čištění. Díky malé velikosti hlavice a jejímu profilu se navíc dostane i do míst, kde klasický kartáček nemá šanci.

Štětinky uprostřed hlavice Sonicare Sensitive jsou až o 25 % měkčí než u hlavice ProResults. Zajišťují tak příjemné čištění i pro osoby, které mají problémy s odhalenými krčky. Speciálně tvarované štětinky se přizpůsobí tvaru zubů, díky čemuž šetrně odstraní všechen zubní plak. Aby vaše dásně byly zdravé a zuby čisté a zářivé!

Vlastnosti:

  • jemně, ale důkladně zuby čistí a zbavuje zubního plaku
  • ultra měkká vlákna jsou šetrná i k velmi citlivým zubům a dásním
  • vyblednutím modré barvy vláken upozorní na opotřebení hlavice
  • jemně dásně masíruje a zlepšuje jejich stav již po 2 týdnech
  • dostane se i do špatně přístupných míst
  • jednoduchá výměna nasazovací hlavice
  • kompatibilní se všemi kartáčky Philips Sonicare,
    kromě modelů PowerUp Battery a Essence

Jak používat:
Hlavici jednoduše nasaďte na svůj kartáček Philips Sonicare. Čistěte postupně každý zub bez použití nadměrného tlaku či drhnutí. Po použití kartáček důkladně opláchněte pod tekoucí vodou a nechte proschnout. Kartáčkovou hlavici měňte přibližně každé 3 měsíce.

O značce Philips

Značka Philips je důvěrně známá už více než 120 let. Za dobu svojí existence si společnost Philips vybudovala pověst přední a vysoce kvalitní značky pro oblasti zdravotní péče, životního stylu a osvětlení.

Společnost Philips & Co. byla založena v roce 1891 v nizozemském Eindhovenu a jejím cílem bylo pokrýt rostoucí poptávku po žárovkách, kterou přinesla postupující elektrifikace.
Postupně se společnost Philips začala orientovat i na další sféry. V centru jejího zájmu stále stojí inovace a zavádění nejnovějších technologií pro komfort spotřebitelů.

Značka Philips patří k tradičním a prověřeným hodnotám a dnes se identifikuje především maximálním důrazem na inovace a potřeby zákazníků. S výrobky Philips si pořizujete to nejlepší z tradičních hodnot ve spojení s nejmodernějšími trendy.

Recenze Philips Sonicare Sensitive Standard HX6052/072