Penhaligon's Bayoleapleťový peeling pro muže

Penhaligon's Bayolea pleťový peeling pro muže 150 ml
Penhaligon's Bayolea pleťový peeling pro muže 150 ml
pleťový peeling pro muže 150 ml

Kód: PEH0262 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Penhaligon's Bayolea

Pleťový peeling Penhaligon's Bayolea dokonale odstraňuje odumřelé kožní buňky a zanechává pleť hebkou a provoněnou vůní parfému ze stejné kolekce.

O značce Penhaligon's

Penhaligon’s je britská značka luxusních niche parfémů, která vznikla v roce 1870 a nese jméno svého zakladatele Williama Penhaligona. Tento Angličan, jemuž nechyběla kreativita ani nadšení pro nové věci, využil charakteristické pompéznosti své doby. Jeho prvním dílem byla Hammam Bouquet – vůně inspirovaná tureckými lázněmi a jejich atmosférou.

Dnes v portfoliu značky Penhaligon’s naleznete řadu osobitých dámských i pánských vůní, které jsou inspirované jedinečnými situacemi, nevšedními místy a magickými okamžiky. Nejprodávanější z nich – Blenheim Bouquet – byla v roce 1902 zhotovena na žádost vévody z Marlborough v Blenheim Palace. Charakteristické jsou pro Penhaligon’s také tradiční originální flakony, tvořené stále dle původního návrhu zakladatele – čiré sklo, zátka a na hrdle výrazná mašle.

Od svých počátků v dekadentní viktoriánské éře až do dnešních dní vznikají pod značkou Penhaligon’s niche parfémy pro ty nejnáročnější zákazníky, parfémy, které vypráví příběhy a čerpají inspiraci z nečekaného.

Recenze Penhaligon's Bayolea