Parfums De Marly Akaster parfémovaná voda unisex

Parfums De Marly Akaster parfémovaná voda unisex
Parfums De Marly Akaster parfémovaná voda unisex
Doprava zdarma
125 ml
6 669

Kód: PDM0225 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra pondělí 12. 4. 2021

Popis Parfums De Marly Akaster
Složení

Elegantní a charismatická je unisex parfémovaná voda Parfums De Marly Akaster, která si podmaní muže i ženy a okamžitě splyne s jejich osobností. Tato mnohostranná vůně vás nespřestane bavit a neustále budete objevovat její jemné nuance.

  • orientální vůně s výraznými růžovými tóny
  • vhodná do chladnějších dnů
  • skvělá pro slavnostnější příležitosti

Složení vůně
V prvních okamžicích se vašich smyslů zmocní tóny geránia, které perfektně doplňuje růžový pepř. Chvíli poté se již naplno rozvoní dva pilíře, na kterých je tato vůně postava. Je to bulharská a arabská růže, které udávají hlavní charakter celé vonné kompozici. Při dlouhém doznívání vás bude provázet dřevitá vůně oudu a gujakového dřeva.

Příběh vůně
Pod stříbrným víčkem, které sedí na propracovaném flakonu s královskými prvky odkazujícími k příběhu značky, se ukrývá vůně Akaster od Parfums de Marly. Její orientální aroma s nepřehlédnutelnou růží okouzlí muže i ženy hned při prvním přivonění.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
cypřiš, citron
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
bulharská růže, pelargonie africká
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kardamom, pižmo, agarové dřevo
Druh vůně
orientální

O značce Parfums De Marly

Luxusní niche parfémy Parfums de Marly jsou inspirovány dobou Ludvíka XV., který byl známý svou velkou vášní pro vůně. V oblibě měl zejména extravagantní parfémy s bohatým složením a velkou intenzitou. Každý den požadoval jinou vůni do svého pokoje a proslulé se také staly vonící fontány na jeho dvoře.

Parfums de Marly oživují ducha bohatých recepcí a slavností, které se konaly v Château de Marly, pro potěšení členů královského dvora a zahraničních hodnostářů. Kromě návratu k tradici poctivého parfémářského řemesla vzdává značka Parfums de Marly hold i prestižním dostihovým závodům. Ty Ludvík XV. horlivě obdivoval. Každá z vůní nese název a charakter jednoho ze vzácných plemen koní, která se na francouzském dvoře objevila. Přivonět tak můžete například k Parfums de Marly Herod, Oajan nebo Pegasus.

Každý parfém Parfums de Marly v sobě ukrývá kouzlo francouzské historie. Ponořte se do bohatých esencí těch nejkvalitnějších surovin, které byly používány během zlaté éry parfémářství 18. století.

Recenze Parfums De Marly Akaster